Counter-strike: Global Offensive VAC Dalgası

Beklenen VAC BAN dalgası bugün başladı ve aşağıdaki hileleri kullanan veya bilgisayarında bulunduran tüm CSGO hesapları kalıcı olarak banlandı. CSRK ve AIMWARE dahil hile kullanan binlerce hesap 6 Temmuz 2017 akşamı resmi CS:GO sunucularından yasaklandı. Yüzbinlerce kişinin eğlencesini mahveden hileciler için kötü, bizim için iyi haber! Şu ana kadar tespit edilen hileler şu şekilde:
- Aimware
- CSRK
- Mutiny
- Interwebz
- Inuria
- 3lysium
- R3Cheats
- Chods
- x22
- DemonsInside.us
- Unity
- Sirswagger

Bu dalgaya bende takıldım arkadaşlar, hiç hile ve benzeri yazılım kullanmadığım halde sebepsiz bir şekilde bende ban yedim. Ama olsun, en azından counter strike global offensive artık daha temiz bir oyun olacaktır diye düşünüyorum.

Bana kalırsa kurunun yanında yaşta yandı, hilecilerin yanında hile kullanmayan kişilerde ban yedi. Örneğin bu şekilde bir envanteri olan bir kişinin hile açacağını düşünmüyorum.

Steam Community :: ABSOLUT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valve kurunun yanında yaşı da yakmış anlaşılan. Oynamıyorum ama oynayan arkadaşlarım var. Birkaçı da banlandı sebepsiz yere. Olacak iş değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı