Counter-Strike: Global Offensive'de rapor yemek

sametcn1

Hectopat
Merhabalar 16-14 kaybettiğimiz maçta 40 kişi vurdum ama kaybettik ve beni 1 kişi hile sanıp reportladı.
1 Kişinin report etmesi ile bir şey olabilir mi?
1 Kişi veya takımca reportlamış olabilirler sadece sohbete 1 kişi reportladığını yazmıştı.
80 Level hesap +162 oyun var boş yere heba olmasın.
Karşı takımda 32 32 vuran vardı bir şey olur mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    33,6 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Hiç bişey olmaz :D Hatta hile kullan, yine de reportlasınlar yine bişey olmaz merak etme hiç :D Oyunun hile önleme sistemi = WinRar'ın satın al beni demesi ve hala süresiz bir şekilde kullanabilmen.

Hile kullanmıyorsanız istediği kadar rapor etsinler hiçbir şey olmaz fakat güven faktörünüz düşebilir.

Sende bayagi hileci psikolojisi var, hile kullanan birine benziyorsun sen. Ben oyumu Cyan'a veriyorum.

Korkmamdaki asıl sebep haksız yere Owerwatch banı yiyen insanların olması yaklaşık 5000₺ para yatırdım Steam'a böyle saçma şeyden ban yersem bunu kaldıramam.
Hile kullanmıyorsanız istediği kadar rapor etsinler hiçbir şey olmaz fakat güven faktörünüz düşebilir.

Hile yok sadece ses kastım ve arkadaşım ölünce falan info verdi.

Günahını almak istemem ama sanki korku var hile kullanmış gibi konuşuyorsun bilemem.
Hile isen Overwatch'a düşersin takımca rapor yediysen veya farklı farklı kişiden ve oradan hile derseler ban.
Oyuna bu kadar emek veren biri 1 reportla bir şey olmayacağını bilir zaten.

Günahını almak istemem ama sanki korku var hile kullanmış gibi konuşuyorsun bilemem.
Hile isen Overwatch'a düşersin takımca rapor yediysen veya farklı farklı kişiden ve oradan hile derseler ban.
Oyuna bu kadar emek veren biri 1 reportla bir şey olmayacağını bilir zaten.

Korkmamdaki asıl sebebi yukarıda belirttim hile kullanmış olsam zaten 22 kere ölmem.

Bir ay içinde, en az 100 tane rapor yiyorum. Bu 4 yıldır böyle. Bu demektir ki, 5000'den fazla rapor yemişim. Daha herhangi bir ceza almadım. Hile kullanmıyorsan boşuna korkma.

Hiçbir şey olmaz :D hatta hile kullan, yine de reportlasınlar yine bir şey olmaz merak etme hiç :D oyunun hile önleme sistemi = WinRAR'ın satın albeni demesi ve hala süresiz bir şekilde kullanabilmen.

Evet öyle güzel örnek fakat hiç banlamıyor da denemez 4 hileciyi raporladım 4'ü de V.A.C yedi ama tabii yeni hesap devam ediyorlardır. Donanım banı falan olsa iyi olur.

@m47 Faceit gibi sunucularda, donanım banı var. Steam kendisi o özelliği koyarsa, zarar eder.

Geri
Yukarı