Counter-Strike: Global Offensive’deki Türkler

Çoğu sanal ortamda durum bu şekilde yeni nesil ahlaktan bir haber yaşıyor. Troll adı altında yapılan karaktersizliklerin haddi hesabı yok. Ailesi terbiye vermemiş gibi konuşmalarda çoğu aileye yapılan büyük ayıptır ailesi eminim çocuğunun o şekilde bir insan olduğunu bilmiyordur. Benim de denk gelmiş olduğum bir olayı kısa anlatmak isterim. İki arkadaşın birbirilerine ana avrat küfür ettiklerine şahit oldum gülerek eğlence amaçlı ve komik olduğunu düşünüyorlardı üstelik. Üzüldüm kızdım ve mutelemek zorunda kaldım. Bu arada hiçbir Türk'de görmedimki güzel oynuyorsun tebrik ederim benzeri yazılar. İyi oynarsan kapat hileyi ... Kötü oynarsan kolsuz ...

Benim de yaşadığım olay tam olarak bu ağzınıza sağlık hocam.
Bilgisayarınızda hile yoksa ve açmadıysanız korkmanıza gerek yok merak etmeyin.

Sağ olun.

Bunlar 7/24 rekabetçi oyunlar oynayan, her şeye laf atan, her şeye parmağını sokan, her gün malum videolar izleyen, her şeyi bildiğini sanan ama aslında hiçbir şey bilmeyen, insanlara karşı saygısız, bencil ve egolu tiplerdir. Hayatta hiçbir amaçları olmaz, başarılı olana çelme takma peşindedirler. Argo tabirle külcü tipler.

"Nereden biliyorsun, abartmadın mı?" diyebilirsiniz. Toplam 2.000 saat kadar bu tiplerle beraber oynadım, yaptığı davranışlardan, söylediği sözlerden o kadar belli oluyor ki. İnsan olan, birine durduk yere küfür etmez çünkü.

Boşlar kısaca, takmamak lazım. Böyle tiplerden uzak durmak istiyosan başta ismin olmak üzere Türk olduğunu belli eden ne varsa değiştir.

Türkişsh vs Other Countries:

Other Countries: Güzel vuruş, rankın ney dostum? Global falan mısın?
Türkişsh : Lan Hileyi kapat ********* ****** reportladım, ez vac ban easy vac ez win, ez maç silinecek zaten.

Other Countries : Boom headshot.
Türkişsh : Lan ne oldu, gülüyodun?

Other Countries : Hello guys? No toxic, no rage, let's play and win.
Türkişsh : Türk var mı? ALoooo Türk diyorum, selamün aleyküm. Yok ben bunlara bir söviyim şimdi...

Yeni konular

Geri
Yukarı