Counter Strike:Global Offensive'i Bırakamıyorum

mooringaa

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Casper Excalibur G900

Intel i7-11800H CPU
Nvidia Gefore RTX 3060 6GB GPU
32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Crucial Ram (2x16GB)
Crucial P3 1 TB SSD
144 Hz Monitör
Meslek
Öğrenci
Oyunu bırakamyorum. 1 saat boşluğumda hemen oynamak istiyorum. Günde en az 10 saat oynuyorum. En fazla 14 saat oynuyorum. Okullar açılacak liseye geçtim. 484 TEOG Puanım ama böyle giderse lisede çuvallayacağım. Çuvallamak istemiyorum.
Lütfen bana yarım edin.

Şaka yapmıyorum, uzandığımda teröristler felan görmeye başladım.

Ha bu arada, haftasonları 1'er saat girmek istiyorum okul açılınca.
Nolur yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu bırakamyorum. 1 saat boşluğumda hemen oynamak istiyorum. Günde en az 10 saat oynuyorum. En fazla 14 saat oynuyorum. Okullar açılacak liseye geçtim. 484 TEOG Puanım ama böyle giderse lisede çuvallayacağım. Çuvallamak istemiyorum.
Lütfen bana yarım edin.

Şaka yapmıyorum, uzandığımda teröristler felan görmeye başladım.

Ha bu arada, haftasonları 1'er saat girmek istiyorum okul açılınca.
Nolur yardım edin.
Hafta sonu 1 saat gir.

Oyunu bırakma fikrinden vazgeç. Sadece bir süre ara vereceksin. Bunu yapabilirsin veya daha az oynamaya başla.
Zaten o oyun hemen bırakılmıyor ki çok garip bir oyun bende mesela bırakamıyorum sayılır sadece bir kaç ay ara veriyorum sonra bir his geliyor içime sanki yeni başlayacak birisi gibi hissediyorum tekrar oynuyorum. Zor gerçekten ne denir ki. :)

Hacker, hile meselelerini bir kenara koyarsak çok sağlam oyun bence de.
Kesinlikle doğru. Ama imkansız o hileleri bitirmek oyunda bence kim bilir belki ileride yeni yazılımlar filan çıkar açan anında ban yer. Özellikle 2014 yılı o oyun için efsane bir yıldı çok şey yaşadım.

5.000 saate yakın oynama sürem vardı kendi hesabımda.
3.500 saat süresi de kuzenime verdiğim hesaplardan biri. Şuan oynamıyorum hesapları da sattım. Bıraktım ve iyi de oldu.

Her oyun hile geliyor. Türk oyuncu zaten çekilmiyor küfür hat safhada . Hâl böyle olunca bıraktım ama hâlâ o bıçak ve silah arası değişim yaparken ses çıkıyor ya, o bile cezbediyor beni.

Geri
Yukarı