Counter Strike:Global Offensive sistem özellikleri

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamun aleyküm. Elimde eski bir sistem var. Ben bu sistem ile CS:GO oynamak istiyorum. Sistem gereksinimde istediği sistem ile kendi sistemimi karşılaştırdım. Sadece işletim sistemi ve işlemcide sorun yaşadım. Size sonda vereceğim sistem özellikleri CS:GO'yu kaldırır mı? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
  • Asus P5KPL AM-SE Anakart
  • 2GB DDR2 RAM
  • İntel (R) D 945 İşlemci
  • 150GB HDD
  • Nvidia GeForge 100 512MB Ekran Kartı
  • 32 Bit
  • Windows XP İşletim sistemi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef açılmaz.

Bu arada Steam'ın oyunlar kısmındaki sistem özellikleri oyunların ilk versiyonları için.

Bu sisteme güncelleme yapmak hiç mantıklı bir tercih olmaz. Günümüz ekran kartları iyi işlemci ister, yeni işlemci yeni anakart gerektirir, Anakart değişirse RAM'leri de değiştirmeniz gerekir.

Hocam yeni sistem toplamanız gerekir. Sadece CS:GO tarzı oyunlar oynuyorsanız 3000 TL civarı emri baki bir sistem toplayabilirsiniz.

Parçalara gelirsek işlemci değişirseniz anakart değişimide gerekir. Ram yükseltseniz yine yetmez.

Hocam yeni sistem toplamanız gerekir. Sadece CS:GO tarzı oyunlar oynuyorsanız 3000 TL civarı emri baki bir sistem toplayabilirsiniz.

Parçalara gelirsek işlemci değişirseniz anakart değişimide gerekir. Ram yükseltseniz yine yetmez.
Yeni sistem alacak maddi durumum yok. O zaman internet cafeye devam.
Bu sisteme güncelleme yapmak hiç mantıklı bir tercih olmaz. Günümüz ekran kartları iyi işlemci ister, yeni işlemci yeni anakart gerektirir, Anakart değişirse RAM'leri de değiştirmeniz gerekir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı