Counter-Strike Source kalabalık yerlerde kasıyor

ugurglty

Femtopat
Arkadaşlar, Steam mağazasından aldığım Counter-Strike Source oyununu oynuyorum ama oyun boş yerlerde akıcı iken kalabalık ya da bazı alanlarda kasıyor. Mesela görüntü yavaş akıyor. Sistem özeliliklerime göre oyunu çok akıcı oynamam gerek diye biliyorum.

Sistem özelliklerim

Intel Core (tm) 2 CPU 6700 @2.66 GHz.
8 GB RAM
Windows 7 Professional.
NVIDIA GeForce GT 710 1 GB ekran kartı

Harddisk HD Tune ile taradım hiç kırmızı alan çıkmadı.

Benim de sistemim yeterli iken buna benzer bir sorunum var. CS 1.6 Steam'den oynarken kasıyor, korsan indirip oynarsam sorunsuz ve akıcı. Ben de anlayamadım bu olayı.

Diğer oyuncuların yanındayken performans işlemciye bağlıdır. Mesela ben CS:S'in ağabeyi CS:GO'yu oynarken rekabetçi modunda 150 FPS alırken botlarla oynadığımda 40-50 FPS alıyorum. Bunun nedeni de işlemcimin botları simule etmekte zorlanması.
Çok doğru. Online ile Offline oynamak çok fark ettiriyor.

Benim de sistemim yeterli iken buna benzer bir sorunum var. CS 1.6 Steam'den oynarken kasıyor, korsan indirip oynarsam sorunsuz ve akıcı. Ben de anlayamadım bu olayı.
Kısa süre önce korsan olarak oynuyorudum onda böyle kastığını hatırlamıyorum . Tekrar onu yüklemek istedim bu seferde açılmıyor .

Psikolojik sorunlarınız mı var? İsteyerek mi korsan indirdim zannediyorsunuz? Valve Hammer Editor (CS 1.6 map yapma aracı) orijinal yani Steam CS 1.6'da çalışmıyor. İllaki korsan indirmeniz gerekiyor. Bunun sorumlusu ben değilim. Cümlede korsan gördünüz diye direkt kızgın ve down atacağınıza sorgulayın biraz. Ben mapper'ım ve orijinal CS 1.6 kullanarak map yapamıyorum.

Geri
Yukarı