Coverzone oyun kolu iyi midir?

Ebes

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Coverzone 2.4g Kablosuz Pilli Gamepad ETS 2 ve Forza motosport gibi oyunlar için bu oyun konsolunu aldım ama internette çok değerlendirenini görmedim. Bu fiyata pek kaliteli bir şey beklemiyorum ama bu fiyata daha iyisi varsa önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Coverzone 2.4g Kablosuz Pilli Gamepad ETS 2 ve Forza motosport gibi oyunlar için bu oyun konsolunu aldım ama internette çok değerlendirenini görmedim. Bu fiyata pek kaliteli bir şey beklemiyorum ama bu fiyata daha iyisi varsa önerebilirsiniz.
Muhtemelen hem uzaktan bağlantısı iyi değildir hemde kalitesiz bir ürün, bu fiyata daha iyisi var mı derseniz anca f310 veya ikinci elden f710 gibi ürünler bakılabilir onlarda çok iyi diyemeyiz. Fakat en azından sağlam ürünler.

Oynadığınız oyunlar için bu gamepad idealdir. Ancak biraz daha profesyonel bir şey istiyorsanız DualSense'ya da Xbox Controller'lerine bakın derim.

Muhtemelen hem uzaktan bağlantısı iyi değildir hem de kalitesiz bir ürün, bu fiyata daha iyisi var mı derseniz anca F310 veya ikinci elden F710 gibi ürünler bakılabilir onlarda çok iyi diyemeyiz. Fakat en azından sağlam ürünler.

Logitech F710'um dün bozuldu, A tuşu içine ve RT tuşu içine girdi. Bir de Wireless olarak fiyatına göre berbat, PC'nin dibinde olmama rağmen konsolun bağlantısı kesiliyordu. Artı olarak konfor konusunda kötü bir konsol. Xbox konsolunun konforu daha ucuz olmasına rağmen daha iyi.

Geri
Yukarı