COVID-19 testi can acıtıyor mu?

Test sonucu çıkana kadar kendinizi izole edin. Umarım sadece basit bir griptir. Geçmiş olsun.

Yoğunluk varsa diğer güne bile sarkabiliyor. Biraz sabır lazım.

Abi benim şimdi sinifim karantinaya alındığı için bana HES kodumda riskli yazdılar ben şimdi test olmaya gideyim mi gitmeyim mi? Daha yeni baktım hes koduma.

Test korona olanların sadece %40ı mı doğru gösteriyor. Yani çıkarsa da boşuna 14 gün karantina sen bence %99.99 koronasın. Korona gibi davran izole ol dışarı gerekmedikçe çıkma yeter.

Abi şimdi şöyle diyeyim sana bizim sinif karantinaya alındığı zaman şimdi bu korona olmayanlar ile korona olanların hepsine riskli yazdılar ben böyle saçma sistem gormedim test yaptırıp da yazsalardi keske yani üzüldüğüm konu bu korona olmayanlar da yazdılar riskli diye.

Abi şimdi şöyle diyeyim sana bizim sinif karantinaya alındığı zaman şimdi bu korona olmayanlar ile korona olanların hepsine riskli yazdılar ben böyle saçma sistem gormedim test yaptırıp da yazsalardi keske yani üzüldüğüm konu bu korona olmayanlar da yazdılar riskli diye.
Sen test yatırırsan ve negatif çıkarsa HES kodumdaki riskli yazısı silinecek diye test yaptırmak istiyorsun istersen yaptır can acıma yok ama büyük ihtimalle pozitif çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı