Covid 19 testi olan var mı?

Fatihh_

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Covid 19 kaptığımı düşünüp eve kitledim kendimi. Korona testine bakıyorum burundan 10cm sokuyorlar. Asla öyle bir şeye gelemem. Sizce zor mu test?

:) sağlık için öyle bir yapmak zorunda kalıyorsun ki. Sürüntü testi deniyor, geçen yaptirmistim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Motionless IN White testi yapmıştı.
İlk başta gırtlağınıza çubuk sokuluyor, anlık kusma ve öksürme geliyor. O sırada sizi konuşturuyor ve anında burnunuzdan beyninize kadar çubuğu sokuyor. İlk başta acıyı hissetmiyorsunuz, ancak çekmeye başladıktan sonra acı aniden vuruyor ve sanki çekiç yemiş gibi oluyorsunuz. Gözleriniz yaşarıyor ve burnunuz deli gibi akıyor. Hele benim gibi soğuk algınlığınız var ise geçmiş olsun.

Kesinlikle katılıyorum, ben test yaptıracağım sırada önüme bi' adam geldi ve doktor test sonucunun pozitif olduğunu söyledi. Ben direkt duvara doğru koşmaya başladım, bununla beraber yetersiz hijyen ve tedbir gördüm. Zira yanımdan yaşlı teyzeyi yatak ile götürdüler ve ağır hastaymış, anlayacağınız test olayım derken virüsü kapmak var.

Evde yapılan antikor testi. Sürüntü testinde organizma karşılaştırması yapılıyor. Test olduktan sonra eve gidiyorsunuz 1 gun içinde test sonucu aciklaniyor. Insanların öldüğü bir hastalığı düşunürsek acı yok denecek kadar hafif birşey.

Evde yapılan antikor testi. Sürüntü testinde organizma karşılaştırması yapılıyor. Test olduktan sonra eve gidiyorsunuz 1 gun içinde test sonucu aciklaniyor. Insanların öldüğü bir hastalığı düşunürsek acı yok denecek kadar hafif birşey.
14 gün kendimi izole etsem olur mu?

14 gün kendimi izole etsem olur mu?
Bunu en iyi doktor cevap verebilir. Test sonucunu alip evde kendinizi izole edebilirsiniz. Yada hic test yaptirmadan durabilirsiniz; tabi bu karar sizin. Ancak insanlarin öldüğü bir hastalik; hafife almayın lütfen.

Bunu en iyi doktor cevap verebilir. Test sonucunu alip evde kendinizi izole edebilirsiniz. Yada hic test yaptirmadan durabilirsiniz; tabi bu karar sizin. Ancak insanlarin öldüğü bir hastalik; hafife almayın lütfen.
Haklsınız.. Zaten evde bile maske takıyrodum

Geri
Yukarı