COVID-19'a yakalanmayan kaldı mı?

515538

Picopat
Benim hayatım genel olarak tam kapanmadan oluştuğu için hemen hemen hiç dışarı çıkmadım sayılır, o yüzden hiç bulaşmadı. Aşı olmaya bile gitmedim hatta.

Onun dışında, kapanma döneminde benim yaşam standartıma milletin sadece 1-2 ay ayak uydurmak zorunda kalmasına rağmen bu kadar garipsemesi, "off" "puff" demesi de bayağı moralimi bozmuştu. Millet ne hayatlar yaşıyor, ne kadar hareketliler.

Millet pandemi döneminde bile benim hayatım boyunca gezdiğim süreden daha çok gezip, dışarıda vakit geçirmiştir, ona rağmen virüsü dert ediniyorlar hala :D

Ben hiç yakalanmadım. Ailemdeki herkes 2 kere corona oldu, okuldan sayamayacağım kadar çok vaka çıktı ve sınıf kapandı ama ben de bir şey olmadı bu zamana kadar. Normalde çok sık hastalanan biri olarak Corona başladığından beri hiç belirtli gösterdiğimi de hatırlamıyorum. Bağışıklığım falan vardır belki : D

Covid'e evde 4 kişi olmamıza rağmen hiçbirimiz yakalanmadık. Eve alışveriş yaptıktan sonra getirdiğimiz ürünleri tamamen yıkayıp dezenfekte etmekteyiz. Maske stoklarımız var, hepimizin 3er aşırı var. Bakalım gittiği kadar.

images.jpg

Geri
Yukarı