Sınıfımızda COVID-19 çıktı

josehan

Decapat
Daha fazla  
Sınıfımız 30 kişi, 11. sınıfım sayısal sınıfıyız bugün sınıftan bir kişinin test sonucunun pozitif çıktığı bilgisi geldi ben yakın olmasam da geçen hafta boyunca aynı otobüsü kullandık ve sınıfta aramızda maksimum 3-4 metre vardı, sınıftan bir kişi daha pozitif çıkarsa tüm sınıfı karantinaya alacaklarını söylediler. Biz ilk değiliz bizden önce 1 hafta içerisinde 2 sınıf kapatıldı 11. sınıf konuları zaten ağır ve 2 yıldır hiç temelim olmadığı için her gün çalışıyorum ancak 14 gün gibi bir süre karantinada kalırsak geri kalacağımı düşünüyorum ve kafamda şöyle bir soru var 14 gün sonra okullara geri döndüğümüzde bir kez daha vaka çıkarsa tekrar mı karantinaya gireceğiz? Eğer böyle olacaksa hiç eğitim göremeyeceğiz, bilgisi olan var ise aydınlatabilir mi? Daha aşı olmadım olmak için sıra alıyorum ancak hata veriyor aşı olamıyorum eğer karantinaya alınırsak 14 gün boyunca da aşı olamayacağım böyle saçma sistem mi olur?

Benim de ilkokuldaki kardeşimin sıra arkadaşı covid-19 çıktı. Karantina-PCR vs. hiçbir önlem göremedik şu ana kadar. Yarın devam edecekler normal şekilde derse.

Yeni konular

Geri
Yukarı