COVID-19'un ulusal bir nüfus azaltma projesi olma iddiası

Hortozazi

Hectopat
Yer
"Seattle"
Merhaba arkadaşlar, az önce İtalyan bir doktorun COVID-19 salgını hakkında konuşmasına denk geldim ve fikirlerinizi merak ediyorum bu konu hakkında. Bu arada benim savunduğum bir fikir değildir yanlış anlaşılmasın dediğim gibi fikirlerinizi merak ettim. Instagram'da gördüğüm için buradan paylaşamam sanırım. Doktorun gerçekliği, kim olduğunu, şu an ne yaptığını bilmiyorum bunu da belirteyim.

"Günaydın. Bu çok acil bir videodur. Size okuyacağım bu belgeyi sadece paylaşmanız değil çok da önemsemeniz gerekiyor. Ne medya, ne televizyon, ne de politikacılar size söyleyeceklerimi söyler! İtalyanlar dikkat! Covıd yapay zeka aşısının dijital kimliğini, sertifikasını, 19 ise yapıldığı yılı gösteriyor. COVID-19 virüsün adı değil! Dikkat! COVID-19 uluslararası nüfus kontrolü ve azaltılması planıdır. Bu yıllardan beri programlanan bir durumdur ve 2020 yılında başlatıldı. Yapılan aşılar yolu ile bağışıklık sisteminin zayıflatılması virüsü tekrar aktif hale getirdi. Kullanmak istedikleri aşı ise şimdiye kadar kullanılan aşının en korkuncu! Nüfusun %80'ini yok etmeyi planlayan hayatı doğrudan cehenneme çevirecek bir durum. Kendinize kesinlikle test yaptırmayın. Teste güvenmeyin. Testi üretenler bile testin sars cov 2 virüsünü tespit etmediğini söylüyor. Sadece tamamen zararsız ufacık virüsler ve vücudumuzdan atılan hücre artıklarını buluyor. Test edilenlerin %90'ı pozitif çıkıyor. Hedefte zaten bu. Bu hedefle çocukları da test etmeye başladılar. 11 Mayıs 2020'de hiçbir gazete, hiçbir televizyon, hiçbir berlusconi kanalı, Fransa'da tüm okullarda çocukların test edildiğine dair tek bir haber yapmadılar. Haftada 700 bin test, kimse bundan tek kelime bahsetmedi. Eğer çocuğun test sonucu pozitif çıkarsa, bütün aile yakın ve tanıdıklar mecburi olarak test edildi. İtalyanlar dikkatle dinleyin! Bu şarlatanları, gerçeği gizleyenleri dinlemeyin! Size bizim hasta olmadığımızı söyledim. Biz sağlıklı taşıyıcılarız. Vücudunuzda virüs olması hasta olduğunuz anlamına gelmez. Ancak bu testte pozitif olarak gözükür. Ama bu test bilhassa sağlık hizmetindeki memurlara ayda 2-3 defa tekrarlanıyor. Hedefledikleri tek bir şey var. O da pozitif sonuç çıkarıp sizi hasta olduğunuza inandırmak. Ama aslında diğerlerinin önünde tehlikeli olarak etiketlemek. İtalyanlar dikkatle dinleyin! Testi reddetmeniz aşıdan kurtulmanızın tek yoludur. Bu aşı yapıldıktan sonra hepimiz hasta olacağız. Zayıflatılmış bir vücut ile hepimiz ölüme gideceğiz. İtalyanlar olarak insanlığı kurtarmak için tek çözümün insanların test yaptırmaması olduğunun anlaşılması gerekiyor. Müsaade etmeyin. Ben sizi ikaz etme görevini yapıyorum. İkaz etmedi demeyin. COVID-19 kitle imha silahıdır. Bundan kurtulmanın tek yolu test yaptırmamaktır. TV'lerdekiler bunu size söylemez (küfür ediyor). Politikacılar da bu düzenin piyonlarıdır. Özellikle bir doktor olan başbakan yardımcısı meslektaşım kendinden utanmalısın! Aşılanan insanların çoğu bu toplumdan yok olacak. Aşı olmayanların seyahat etmesi, sinemaya gitmesi hatta evden çıkması mümkün olmayacak. Bu durum bazı Çin şehirlerinde yaşanıyor bile."

Evet video burada son buluyor. Tarihini bilmiyorum. Gerçekten fikirlerinizi merak ediyorum, saygı çerçevesinde konuşabiliriz. Moderatör, kavga çıkacağını düşünüyorsanız konuyu onaylamayınız lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamını okumadım ama nüfus azaltma projesi olsa bulaşıcılığın yanında çok daha ölümcül olması gerekmez mi ? 62 milyon vakadan 1.46 milyon insan ölmüş tabii ki küçümsenecek bir rakam değil ama eğer nüfus azaltmak için olsa en azından bir 20-30 milyon insan ölmeliydi.

Tamamını okumadım ama nüfus azaltma projesi olsa bulaşıcılığın yanında çok daha ölümcül olması gerekmez mi ? 62 milyon vakadan 1.46 milyon insan ölmüş tabii ki küçümsenecek bir rakam değil ama eğer nüfus azaltmak için olsa en azından bir 20-30 milyon insan ölmeliydi.
Çok ölümcül olsaydı durdurulamaz olabilirdi belki.

Tamamını okumadım ama nüfus azaltma projesi olsa bulaşıcılığın yanında çok daha ölümcül olması gerekmez mi? 62 milyon vakadan 1.46 milyon insan ölmüş tabii ki küçümsenecek bir rakam değil ama eğer nüfus azaltmak için olsa en azından bir 20-30 milyon insan ölmeliydi.

Tamamını okumadıysanız özetleyeyim, yapılan aşılar sonucu insanların bağışıklığının çok azalacağını ve insanların öleceğini söylüyor. Yani bu sayı önümüzdeki seneler içinde çok fazla artacak diyor.
Çok ölümcül olsaydı durdurulamaz olabilirdi belki.
Evet, salgının ''Kontrollü'' olması gerektiği için sanırım.

Geri
Yukarı