Covid testim pozitif

Geçmiş olsun. Aileniz taşıyıcı olabilir veya bakkala giderken kapmış olabilirsiniz.

Öncelikle geçmiş olsun. Benim merak ettiğim aldığınız tedbirlere rağmen mi yakalandınız? yoksa maske-mesafe kuralına çok riayet etmediniz mi? ya da edemediniz mi bazı sebeplerden ötürü? Tekrardan çok geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Aileniz taşıyıcı olabilir veya bakkala giderken kapmış olabilirsiniz.
Geçmis olsun, ilk belirtileriniz nelerdi?
Teşekkürler.İlk belirtilerim yoğun bir şekilde baş ağrımın olmasıydı pazartesi sabahına kadar hiç uyuyamadım sabah ateşimi ölçtüm 38.5 çıkınca grip olabilir belki diye bekledim fakat 1 saat sonra durumum ciddi ağırlaştı test yaptırdım.

Teşekkürler.İlk belirtilerim yoğun bir şekilde baş ağrımın olmasıydı pazartesi sabahına kadar hiç uyuyamadım sabah ateşimi ölçtüm 38.5 çıkınca grip olabilir belki diye bekledim fakat 1 saat sonra durumum ciddi ağırlaştı test yaptırdım.

İlaç alıyor musunuz? Hastanede misiniz? Durumunuz nasıl?

Geçmiş olsun tekrardan. Umarım sağsalim ve sıkıntısız atlatırsınız. :(
Öncelikle geçmiş olsun. Benim merak ettiğim aldığınız tedbirlere rağmen mi yakalandınız? yoksa maske-mesafe kuralına çok riayet etmediniz mi? ya da edemediniz mi bazı sebeplerden ötürü? Tekrardan çok geçmiş olsun.
Çok teşekkürler çevremde belki de en çok dikkat eden kişilerdendim maske mesafe hijyenliğe dışarı bile çıkmıyordum ama nasıl olduysa bulaştı.

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun. :(

Bu hastalığın nereden bulaşacağı belli olmuyor maalesef. Ben de ev-market arası dışında hiçbir yere gitmiyordum ama 22 Ağustos'ta yaptırdığım test pozitif çıkmıştı.

İşin trajikomik yanı; tatillerde sosyal mesafe kurallarına uymayanlara, maske takmayanlara, IG'de hikâyeleri eksik olmayanlara virüs bulaşmıyor; bu hastalık ilk çıktığından beri kendine ve çevresine çok dikkat eden kişilere virüs bulaşıyor. Adaletsiz dünya...

Geri
Yukarı