COVID'den sonra hafıza kaybı

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. COVID'den önce hafızam felaket iyiydi ama COVID sonrası anlık hafıza kayıpları yaşamaya başladım. Örneğin, biri ayakkabı numarasını söylüyor, arkamı dönüyorum, unutuyorum. Geçmişi hatırlıyorum ama böyle anlık hafıza kayıpları var. Çok canımı sıkıyor bu durum. Özel hastaneye, doktora da gittim. Çok şükür turp gibisin diyorlar, vitaminler vs tam çıkıyor. Hatta o gittiğimde B12 fazlaydı bile. Öneriniz nedir? BioNTech aşı 1. doz oldum. Supradyn gibi haplar önerir misiniz?

Düzenli spor yapmıyorsanız deneyin, ve mastürbasyonu çok yapıyorsanız azaltın.
Ben aşı olmadım, işsizdim zaten zorunluluk kalkınca da olmak istemedim. Aşı 4-5 doz olur mu eline yüzüne bulaştırdılar.

Sporda yapıyorum aslında mastürbasyon olayı da abartı değil normal derecede ben zorunlu aşı oldum tek doz oda iş yeri yüzünden :(

Merhaba. COVID'den önce hafızam felaket iyiydi ama COVID sonrası anlık hafıza kayıpları yaşamaya başladım. Örneğin, biri ayakkabı numarasını söylüyor, arkamı dönüyorum, unutuyorum. Geçmişi hatırlıyorum ama böyle anlık hafıza kayıpları var. Çok canımı sıkıyor bu durum. Özel hastaneye, doktora da gittim. Çok şükür turp gibisin diyorlar, vitaminler vs tam çıkıyor. Hatta o gittiğimde B12 fazlaydı bile. Öneriniz nedir? BioNTech aşı 1. doz oldum. Supradyn gibi haplar önerir misiniz?
Dostum aynı sorun bendede var covidde şiddetli başağrısı olmuştu.sonrası senin yaşadıklarının aynısı 2 yıl oldu hala geçmedi.sersem gibiyim.çalışırken herşeyi not alıyorum unutmamak için.

nasıl düzelicek bilmiyorum galiba böyle kalıcı olucak.

Dostum aynı sorun bende de var COVID'de şiddetli başağrısı olmuştu. Sonrası senin yaşadıklarının aynısı 2 yıl oldu hala geçmedi. Sersem gibiyim. Çalışırken her şeyi not alıyorum unutmamak için.

Nasıl düzelecek bilmiyorum galiba böyle kalıcı olacak.

Vallahi böyle gidecek gibi üzücü bir durum Allah şifamızı versin ne diyeyim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı