COVID'in yeni varyantı ERİS51 ne yazık ki artık aramızda

Criesley

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İlahiyat
Sağlık bakanı Eris 51 Ülkemizde yok desede ülkemizde arkadaşlar.
Bir şekilde bunu geç söyleyecekler ama İstanbul'dan bahsedecek olursam şu an ortalık ishal kusma baş ağrısı halsizlik ile dolu.
Küçük çocuklarda da kısa süreli etkileri var. Bazı kişiler üstünde üstün bir etkisi yok ama Halsizlik ve kas ağrılarınız olursa PCR testi yaptırmanızı Kesinlikle ve ısrarla istiyorum. Mümkünse maske ve mesafeye dikkat edelim.

İster inanın ister inanmayın hastalık aramız da. COVID kadar ağır geçen duymadım işin aslı ama sonuçta aynı hastalık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım doğru
İlk önce amcamlar hastalandı küsma, iştahsızlık, aşırır derecede bel ağrısı, ve baş dönmesi
Sonra da benden aileme geçti. Tabii doktora falan gitmedik Max 4 günde geçiyor bizde öyleydi
Şahsen bende şöyle oldu sabahtan akşama kadar 1 lokma yemek yemedim, 1 ağrı kesici ile belimin ağrısı biraz da olsa geçti, 4 üncü günde tam ileştim.

Sağlık bakanı eris 51 ülkemizde yok desede ülkemizde arkadaşlar.
Bir şekilde bunu geç söyleyecekler ama İstanbul'dan bahsedecek olursam şu an ortalık ishal kusma baş ağrısı halsizlik ile dolu.
Küçük çocuklarda da kısa süreli etkileri var. Bazı kişiler üstünde üstün bir etkisi yok ama halsizlik ve kas ağrılarınız olursa PCR testi yaptırmanızı kesinlikle ve ısrarla istiyorum. Mümkünse maske ve mesafeye dikkat edelim.

İster inanın ister inanmayın hastalık aramız da. COVID kadar ağır geçen duymadım işin aslı ama sonuçta aynı hastalık.

Çok fazla yalan dolan diyen kişi görüyorum hatta arkadaş ortamında önemsenmiyor dediğiniz gibi aramızda olmaması ihtimali neredeyse 0 eris (eg 5.1) ülkemizde ve aramızda yakında çıkar ortaya geciktirsin onlar 2020 de aynısını yaptılar.

Matrix'in COVID yalanına hepiniz kandınız, sırada kanacak yeni yalanlar mı var? Matrix'in sizi kendine daha da köle etmek için uydurduğu bu tarz şeylere inanmayı ne zaman bırakacaksınız? Ne oldu bi' aralar herkes COVID diyip aşı olmaya gidiyordu, şimdi COVID diye bir şey var mı? Ben görmüyorum, ne oldu da bir anda yok oldu; yok falan olmadı çünkü hiç olmadı 😂

Matrix'in COVID yalanına hepiniz kandınız, sırada kanacak yeni yalanlar mı var? Matrix'in sizi kendine daha da köle etmek için uydurduğu bu tarz şeylere inanmayı ne zaman bırakacaksınız? Ne oldu bi' aralar herkes COVID deyip aşı olmaya gidiyordu, şimdi COVID diye bir şey var mı? Ben görmüyorum, ne oldu da bir anda yok oldu; yok falan olmadı çünkü hiç olmadı 😂

COVID geçiren biri olarak doğru bulmuyorum her yıl yeni varyant çıkmaya başlar artık.

İnanmamak size kalmış, hastalığı üşütme yada soğuk algınlığı diye tabi ki de geçiştirebilirsiniz. Ama kas ağrısı Bacakların alt kısmında vücüda yayılan halsizlik. Boğaz ağrısı ve mide bulantısı kusma kadar ağır bir hastalık değil üşütmek yada soğuk algınlıgı. Hastanede çalışan bir personel olarak söylüyorum her şeye hazırlıklı olun.

İnanmamak size kalmış, hastalığı üşütme ya da soğuk algınlığı diye tabii ki de geçiştirebilirsiniz. Ama kas ağrısı bacakların alt kısmında vücüda yayılan halsizlik. Boğaz ağrısı ve mide bulantısı kusma kadar ağır bir hastalık değil üşütmek ya da soğuk algınlıgı. Hastanede çalışan bir personel olarak söylüyorum her şeye hazırlıklı olun.

Hocam okullar açılınca veya açıldıktan birkaç hafta sonra açıklayacaklar gibime geliyor sonrası belli zaten.

Geri
Yukarı