CP 2077 Metacritic User Score'u 62

Normal ama ben 3 saatte hiçbir bugla karşılaşmadım, sadece dünyanın en rezalet optimizasyonuna sahip olabilir. Buglar oyunu bozacak şekilde olmadığında sorun yok, çünkü hepimiz Fallout ve Skyrim oynuyoruz alışığız :D.

Görevleri baltalayan buglar ile karşılaştım, ben de düşük verirdim. Ufak tefek değil yani. Düşmanların beni çatışma anında yok sayması, duvar arkasından vurmaları aklıma gelenler.

10 saatin ardından karşılaşmaya başladım, öncesinde ufak tefek buglar mevcuttu.

Dün gelen hotfix güncellemesi pek bir şey çözmemiş gibi. Biraz daha geç çıksa hiç fena olmazmış.

Normal ama ben 3 Saatte hiçbir bugla karşılaşmadım, sadece dünyanın en rezalet optimizasyonuna sahip olabilir. Buglar oyunu bozacak şekilde olmadığında sorun yok, çünkü hepimiz Fallout ve Skyrim oynuyoruz alışığız :D.

Ekran Görüntüsü (273).png

Oyun bende şu gördüğünüz arabanın direksiyonuna geçmemi istedi. 😀 Tabi bu denli sıkıntılı bir bug ilk kez başıma geldi ama oyunda küçük büyük çok fazla bug var. Tabanca şarjör değiştirme animasyonundan araba kaplamalarına, diyalog esnasında ses ve görüntünün uyumlu olmamasına kadar pek çok şey. Bunlar en kısa sürede düzeltilmesi lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı