CP 2077 ilk gün güncellemesini aldı mı?

Oyunu sevmedim diyebilirim, 3. şahıs olmalıydı bu 1. hataları bana göre, oyunda aşırı fazla konuşma var, aşırı karışık bir atmosfer var, ingilizce bilmeyenler altyazı veya üst yazı okumaktan oyunu anlayabiliyorlarsa veya ortamı seyredebiliyorlarsa helal olsun onlara, savaş mekanikleri iğrenç ötesi, adama tüfekle 10 HS atıyorum öyle ölüyor. Oyundan her çıkıştan sonra tekrar açtığımda ingilizceye dönüyor. İç daraltıcı bir şehir, heryerde grafitiler rengarenk ışıklar kapalı daracık ortamlar insan demeye 1000 şahit mahlukatlar ve görev adamları dışında çoğuyla sohbet edemiyorsunuz, konuşmak için durduğunuzda ezberletilmiş cümleleri tekrarlayıp duruyorlar, hikayesi güzel, ben şirket elemanını seçtim hikaye sıradan bir hollywood film hikayesine benziyor. Para verip de alanlara selam olsun.

Oyunu sevmedim diyebilirim, 3. şahıs olmalıydı bu 1. hataları bana göre, oyunda aşırı fazla konuşma var, aşırı karışık bir atmosfer var, ingilizce bilmeyenler altyazı veya üst yazı okumaktan oyunu anlayabiliyorlarsa veya ortamı seyredebiliyorlarsa helal olsun onlara, savaş mekanikleri iğrenç ötesi, adama tüfekle 10 HS atıyorum öyle ölüyor. Oyundan her çıkıştan sonra tekrar açtığımda ingilizceye dönüyor. İç daraltıcı bir şehir, heryerde grafitiler rengarenk ışıklar kapalı daracık ortamlar insan demeye 1000 şahit mahlukatlar ve görev adamları dışında çoğuyla sohbet edemiyorsunuz, konuşmak için durduğunuzda ezberletilmiş cümleleri tekrarlayıp duruyorlar, hikayesi güzel, ben şirket elemanını seçtim hikaye sıradan bir hollywood film hikayesine benziyor. Para verip de alanlara selam olsun.
Oyun ilk olarak Türkçe dil desteğine sahip. Ek olarak RPG oyununu uzun diyaloglar var diye şikayet etmek saçma bir yönden eleştirmek olabilir. Kesinlikle FPS yerine TPS olmalıydı oyun.

Oyunu sevmedim diyebilirim, 3. şahıs olmalıydı bu 1. hataları bana göre, oyunda aşırı fazla konuşma var, aşırı karışık bir atmosfer var, İngilizce bilmeyenler alt yazı veya üst yazı okumaktan oyunu anlayabiliyorlarsa veya ortamı seyredebiliyorlarsa helal olsun onlara, savaş mekanikleri iğrenç ötesi, adama tüfekle 10 hs atıyorum öyle ölüyor. Oyundan her çıkıştan sonra tekrar açtığımda ingilizceye dönüyor. İç daraltıcı bir şehir, her yerde grafitiler rengarenk ışıklar kapalı daracık ortamlar insan demeye 1000 şahit mahlukatlar ve görev adamları dışında çoğuyla sohbet edemiyorsunuz, konuşmak için durduğunuzda ezberletilmiş cümleleri tekrarlayıp duruyorlar, hikayesi güzel, ben şirket elemanını seçtim hikaye sıradan bir hollywood film hikayesine benziyor. Para verip de alanlara selam olsun.

RPG oyun için çok diyalog var demek saçmalık. 2 bence FPS kamerası hiç de fena değil ama TPS kamerada alternatif olarak eklenebilir. Oyunda Türkçe alt yazı da var. Ve bence şehir de iyi.

Geri
Yukarı