cPanel'den WordPress'e tema yüklemek

oliber

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, WordPress'e harici bir tema yüklemek için paket satın almak gerekiyormuş. WordPress paketi almak yerine cPanel satın alıp WordPress'e bağlarsam paket almama gerek kalır mı? Teşekkürler.

Peki o zaman tema yüklemek için WordPress'e ücret ödemem gerekecek mi?

WordPress ücretsiz bir içerik yönetim sistemi bu konuda bir sıkıntı yok.
Eğer WordPress’e tema entegre etmek istiyorsanız ücretsiz WordPress temaları veya ücretlileri var sadece ücretli bir tema satın alırsanız para ödersiniz.

CPanel ne alaka onu anlayamadım. Yine de alacağın hosting paketinde işini görmesi açısından bulunursa güzel olur tabi.

Normal bir hosting alıp normal Wordpress kurulumu yapmalısınız. Sonrasında ücretli veya ücretsiz temalardan birisini tercih edebilirsiniz. İlla ücretli olacak diye bir şey yok :)

Admin panelinde temalar kısmından tema ekleyebilirsin sitene.

WordPress ücretsiz bir içerik yönetim sistemi bu konuda bir sıkıntı yok.
Eğer WordPress’e tema entegre etmek istiyorsanız ücretsiz WordPress temaları veya ücretlileri var sadece ücretli bir tema satın alırsanız para ödersiniz.
Evet sistemin ücretsiz olduğunu biliyorum. Fakat sitem için uygun bir tema bulamadım ve harici bir tema yüklemek istedim. İnternette bulunan tüm makalelere baktım. Fakat görselde de göründüğü gibi bende "Tema Yükle" seçeneği bulunmuyor ve bunun için premium paket almak gerekmiş.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,1 KB · Görüntüleme: 34
Evet sistemin ücretsiz olduğunu biliyorum. Fakat sitem için uygun bir tema bulamadım ve harici bir tema yüklemek istedim. İnternette bulunan tüm makalelere baktım. Fakat görselde de göründüğü gibi bende "Tema Yükle" seçeneği bulunmuyor ve bunun için premium paket almak gerekmiş.
“Tema Yükle” seçeneğinin normal şartlar altında olması gerekiyor, ilginç gerçekten.

CPanel ne alaka onu anlayamadım. Yine de alacağın hosting paketinde işini görmesi açısından bulunursa güzel olur tabi.

Normal bir hosting alıp normal Wordpress kurulumu yapmalısınız. Sonrasında ücretli veya ücretsiz temalardan birisini tercih edebilirsiniz. İlla ücretli olacak diye bir şey yok :)

Admin panelinde temalar kısmından tema ekleyebilirsin sitene.
Böyle bir hata almaktayım

Dosya Ekleri

• görsel 2.png
    görsel 2.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 42
Sanırsam ücretsiz bir hosting paketi kullanıyorsunuz ücretli bir hosting paketi alırsanız sorun çözülür. Benim aklım başka bir yere gitmiş.
Peki bu soruyu bilgisizliğime verin. cPanel alırsam sorun çözülür mü? Yoksa illa WordPress'e 900 mü vermek gerek

Yeni konular

Geri
Yukarı