CPU 50 derece olunca Mikado MD-505 5+1 ses sistemi cızırtı yapıyor

canbatar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce de konu açtım ama çözüm bulamadım. Mikado MD-505 5+1 ses sistemim var. Bilgisayarımı değiştirmeden önce PC ne kadar ısınırsa ısınsın canavar gibi çalışıyordu. Neyse yeni bilgisayar aldım CPU 50 derece olunca ses cızırtı yapmaya başlıyor ve kısılıyor ses. Acaba bilgisayarımın güç kaynağı 650W ondan dolayı mı kaynaklanıyor. 5+1 ses sistemim 70W

Arkadaşlar daha önce de konu açtım ama çözüm bulamadım. Mikado MD-505 5+1 ses sistemim var. Bilgisayarımı değiştirmeden önce PC ne kadar ısınırsa ısınsın canavar gibi çalışıyordu. Neyse yeni bilgisayar aldım CPU 50 derece olunca ses cızırtı yapmaya başlıyor ve kısılıyor ses. Acaba bilgisayarımın güç kaynağı 650W ondan dolayı mı kaynaklanıyor. 5+1 ses sistemim 70W
Diğee bileşenleri yazar mısınız? Güç yetersiz geliyor olabilir.

Hangi bileşenleri hocam

sorunumu çözene vallahi cüzi miktarda yardım edecem
İşlemci, ekran kartı, anakart vs.

Hocam bir mahalle bilgisayarcısı olur bir yere gidip 750W ya da üstü bir PSU bağlatıp deneyebilirsiniz izin verir ise.

Yardım etmenize gerek yok, burası gönüllük esaslı bir forum.

İşlemci, ekran kartı, anakart vs.

Hocam bir mahalle bilgisayarcısı olur bir yere gidip 750W ya da üstü bir PSU bağlatıp deneyebilirsiniz izin verir ise.

Yardım etmenize gerek yok, burası gönüllük esaslı bir forum.

AMD Ryzen 5 3600

MSI GeForce GTX 1660 SUPER​

Unlost ECO v2 için MSI B450M PRO-M2 MAX​

Götürdüm adam gün boyu taktı kullandı dediki bir sorun görünmüyor. Pek anlamaz burdakiler

şimdi yeni birtane 5+1 ses sistemi alsam ondada aynı sorun olursa sıkıntı olacak ne yapacam onuda bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı