CPU arka planda her zaman %100 çalışıyor

Emrewwes

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Eskıden boyle bır sorunum yoktu. Arka planda oyunlarda vb 50-60 kullanımı vardı. Şimdi PC boştayken bile %100 kullanılıyor ve işlemci eskisine gore cok daha fazla ısınıyor. Neden oldugunu hiçbir sekılde anlamadım. Zaman zaman drop yıyıyorum, webde gezerken bıle drop yıyorum.

Ekran Görüntüsü (258).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Eskıden boyle bır sorunum yoktu. Arka planda oyunlarda vb 50-60 kullanımı vardı. Şimdi PC boştayken bile %100 kullanılıyor ve işlemci eskisine gore cok daha fazla ısınıyor. Neden oldugunu hiçbir sekılde anlamadım. Zaman zaman drop yıyıyorum, webde gezerken bıle drop yıyorum.

Eki Görüntüle 1707019

Hocam virüs taraması yapın ve sıcaklıklar ne durumda.

Eki Görüntüle 1707019

Virüs girmiş olabilir.

Bocam virüs yemiş olabilirsiniz bu sıkıntı genellikle virüs yiyince oluyor. Kolay çözüm format.

Tahminimce güç planındaki disable idle seçeneğini aktifleştirdiniz. Başka bir güç planına geçince sorun devam ediyor mu?

Windows orijinal mi?
Evet hocam

Bocam virüs yemiş olabilirsiniz bu sıkıntı genellikle virüs yiyince oluyor. Kolay çözüm format.
Hocam ısınmasıda normalmi virüsten dolayı

Hocam ısınmasıda normalmi virüsten dolayı

Hocam virüs taraması yapın ve sıcaklıklar ne durumda.
Hocam tarama yaptım bir sonuç çıkmadı ama galiba virüs var sıcaklıklar boşta 65 derece yük altinda 75 cidden çok fazla

Yeni konular

Geri
Yukarı