Çözüldü CPU çalışma zamanı 2 gün gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CanWse

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı biraz önce açmama rağmen çalışma zamanı bu şekilde:
Sizce normal mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_34.png
    Screenshot_34.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 85
Çözüm
Evet düzeldi / formu kilitleyebilirsiniz sorun çözüldü.

O arkadaşı çözüm işaretleyebilirisiniz
● Başlat > CMD yazın > CMD ikonunu sağ tıklayın > yönetici olarak çalıştırın > powercfg -h off yazın > Enter'a basın > exit yazın > Enter'a basın.
Bu şekilde hazırda beklet seçeneğini kapatabilirsiniz.

Normaldir. Hızlı başlat diye bir seçenek var. Bilgisayarınız kapalı olsa bile işlemciyi tam kapatmaz uykuda bırakır. Bilgisayar daha hızlı açılsın diye. Kapatmak isterseniz denetim masasında bu yolu izleyin. Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç Seçenekleri\Sistem ayarları. Şu anda kullanılmayan ayarları değiştir butonu var. Ona tıklayın. Sonrasında en alttaki seçenekleri değiştirebilir hale geleceksiniz. Hızlı başlatmayı aç diye bir seçenek var. Onu kapatabilirsiniz isterseniz.

dfadfsfdasdfsafssaf.png

Masaüstü PC'lerde yok sanırım.
-Çünkü laptopumda var ama masaüstü PC'mde yok.

sdfsdfdsf.png

Bir de sistem ayarları bulamayan arkadaşlar için, sistem ayarları burada.
-İsterseniz, Power tuşundan, PC kapanmasını falan da ayarlayabiliyorsunuz.
Normaldir. Hızlı başlat diye bir seçenek var. Bilgisayarınız kapalı olsa bile işlemciyi tam kapatmaz uykuda bırakır. Bilgisayar daha hızlı açılsın diye. Kapatmak isterseniz denetim masasında bu yolu izleyin. Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç Seçenekleri\Sistem ayarları. Şu anda kullanılmayan ayarları değiştir butonu var. Ona tıklayın. Sonrasında en alttaki seçenekleri değiştirebilir hale geleceksiniz. Hızlı başlatmayı aç diye bir seçenek var. Onu kapatabilirsiniz isterseniz.

Evet düzeldi / formu kilitleyebilirsiniz sorun çözüldü.

O arkadaşı çözüm işaretleyebilirisiniz
● Başlat > CMD yazın > CMD ikonunu sağ tıklayın > yönetici olarak çalıştırın > powercfg -h off yazın > Enter'a basın > exit yazın > Enter'a basın.
Bu şekilde hazırda beklet seçeneğini kapatabilirsiniz.

dfadfsfdasdfsafssaf.png

Masaüstü PC'lerde yok sanırım.
-Çünkü laptopumda var ama masaüstü PC'mde yok.

sdfsdfdsf.png

Bir de sistem ayarları bulamayan arkadaşlar için, sistem ayarları burada.
-İsterseniz, Power tuşundan, PC kapanmasını falan da ayarlayabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı