CPU desteksiz Windows 11 nasıl kurulur?

Ben nomal kurulum yapmıştım. 2200G ile son olarak.

Ek olarak @Furkan Borak arkadaşın attığı videoyu uygulayın yüksek ihtimalle çalışacaktır.

Aynen benim de işlemci desteklemiyor ama TPM2.0 ve Secure Boot bulunduğu için bypass etmeden geçtim oyunlar vs. sorunsuz eğer TPM2.0 ve Secure Boot varsa bypass etmeden flash belleğe yazmanız yeterli kurulumda sorun çıkmayacaktır ama eğer yoksa o zaman bypass edin. Valorant gibi TPM2.0 ve Secure Boot isteyen oyunlar açılmayacaktır.

Aynen benim de işlemci desteklemiyor ama TPM2.0 ve Secure Boot bulunduğu için bypass etmeden geçtim oyunlar vs. sorunsuz eğer TPM2.0 ve Secure Boot varsa bypass etmeden flash belleğe yazmanız yeterli kurulumda sorun çıkmayacaktır ama eğer yoksa o zaman bypass edin. Valorant gibi TPM2.0 ve Secure Boot isteyen oyunlar açılmayacaktır.
Bende TPM 2.0 vs. var zaten sadece CPU desteklemiyor bypass etmem gerekmiyor o zaman değil mi?

Rufus ile USB belleğe Windows 11 yazarken karşınıza zaten TPM, CPU ve RAM gereksinimini bypass etmek için birkaç seçenek çıkıyor, o tikleri işaretlerseniz sorunsuz kurarsınız.

Bende TPM destekliyor sadece CPU desteklenmiyor.

Bypass etmeden Rufus üzerinden kurulum yapacağım o zaman.

Son düzenleme:
Başlıkta da gördüğünüz gibi USB ile sadece CPU desteği olmadan Windows 11 nasılsın kurabilirim?
USB kullanarak kuruluma gir. Shift+F10 yap. Açılan Komut İstemine "regedit" yaz. Ardıncan HKEY_Local_Machine>SYSTEM>Setup klasörüne kadar gel. Sağ tıkla. Ekle>Anahtar de. İsmine LabConfig koy. Sonra BypassCPUCheck de. Bir aşama geri gidip tekrar denediğinde çalışacaktır.

Bende TPM 2.0 vs. var zaten sadece CPU desteklemiyor bypass etmem gerekmiyor o zaman değil mi?

Bende TPM destekliyor sadece CPU desteklenmiyor.

Bypass etmeden Rufus üzerinden kurulum yapacağım o zaman.

Bypass etmenize gerek yok hatta ben Insider kanalına bile geçtim. Sorunsuz şekilde güncellemeleri alıyorsunuz.

1709562209350.png

Geri
Yukarı