CPU E7200 sistem CS:GO'da map yüklenirken oyun kapanıyor

NedoWy

Yoctopat
Daha fazla  
32 Bit sistem.
2 GB Kingston RAM(2008'den kalma)
Ekran kartı: ATI Radeon HD 3600 series.
İşlemci Intel(R) Core(tm) 2 Duo CPU E7200 2.53

İşletim sistemi.
Windows 7 Ultimate.
Service pack 1

5,1 Windows deneyimi dizilimi.

Hocam oyun dosyalarını önce bir kontrol edin Windows 7 demişsiniz yazılımsal bir sorun olabilir format atmayı deneyebilirsiniz tahminimce çözülecektir.
Edit: Ekran kartı driverini kurmuşsunuzdur zaten. Microsoft vc Redist paketlerini de kurmayı deneyin

Hocam oyun dosyalarını önce bir kontrol edin Windows 7 demişsiniz yazılımsal bir sorun olabilir format atmayı deneyebilirsiniz tahminimce çözülecektir.
Edit: Ekran kartı driverini kurmuşsunuzdur zaten. Microsoft vc Redist paketlerini de kurmayı deneyin
Tamamdır deniyeceğim bi 1 1.5 saate sonuçları tekrar yazarım sağolun tavsiye için.

Hocam denedim ve oyunu açık bırakıp yemek yemeye gittim yaklaşık 1 1.5 saat boyunca pc açık kaldı ama durum bu;
dipnot: Okuduğum bir forum sitesinde Overpass 32 bit map açar bilgisayar yazıyordu.

Dosya Ekleri

• IMG20220818205417.jpg
    IMG20220818205417.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Geri
Yukarı