CPU fanı PSU'ya takma

Vemonder

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
FX 6100'den gelen stok fanı çıkartıp CPU OPT'ye taksam olur mu sizce? Güç kaynağım çok sesli çalışıyor. Yoksa direkt 8 cm kasa içinde gelen fanı mı takayım? Şu an bilgisayarım boşta ama kulaklarım sağır durumda. Ve güç kaynağım buz gibi. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemci fanını iyi bilirim fakat tam olarak yapmaya çalıştığınız şeyi anlamadım. Güç kaynağındaki işlemcinin fanı ile mi değiştirmekten bahsediyorsunuz? Eğer konu bu ise tavsiye etmem, komple işlemci soğutucuyu değiştirin rahat edersiniz.

Direkt garantiye yolladım. Everese marka fan taktılar. 4 günde gitti geldi ve fan ledi kasa içi görünümü de çok güzel oldu. VatanComputer'ı tebrik ediyorum buradan.

Demek istediğim bu arada şeydi küçük CPU fanını güç kaynağına takmak. Fakat pek mantıklı gelmedi sonradan garantiye gönderdim. 4 gün içinde yaptılar.

Direkt garantiye yolladım. Everese marka fan taktılar. 4 günde gitti geldi ve fan ledi kasa içi görünümü de çok güzel oldu. VatanComputer'ı tebrik ediyorum buradan.

Demek istediğim bu arada şeydi küçük CPU fanını güç kaynağına takmak. Fakat pek mantıklı gelmedi sonradan garantiye gönderdim. 4 gün içinde yaptılar.
bende sesli oldugunu dusunuyorum aynı sonucu alabilir miyim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı