CPU kullanımı %100 oluyor

ybabayigit34

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
1650oc
Anakart
asus prime
İşlemci
i3 9k
Dostlar bu neden olur? Oyun oynayamıyorum gerçekten.

Dosya Ekleri

64,8 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içindeyken Riot Client'i kapatabiliyor muyuz?
evet kapatabilirsin. artık yeni güncellemeyle (tabi biraz fazla oldu ama) bir tane daha giriş yaparken ekstra client var onu da kapatabilirsin. oyuna giriş yaptıktan sonra sağ üstteki ayarlar kısmından oyun başladığı zaman arkada açık kalan clienti de kapatabilirsin.

Kullansana ya, hatta video at izleyelim hep birlikte. Valorant aç, bu kadar sekme aç...
intel pentium b960 kullanıyorum ve lol oynarken arkada spotify çalıştırıyorum ekstra olarak da opera da açık şekilde rünlerime , buildime bakıyorum

hocam chrome yemiyor şuan o kadar değerleri göstermiyor. Bir anda run breaker diyor ve her şey %100 oluyor. Anormal olduğunu düşündüğüm için başlık açtım.

Dosya Ekleri

65,3 KB · Görüntüleme: 31
Hocam Chrome yemiyor şu an o kadar değerleri göstermiyor. Run breaker diyor ve her şey %100 oluyor. Anormal olduğunu düşündüğüm için başlık açtım.

Zaten Valorant'ın fazla CPU kullanması gerekiyor doğal olarak. Sen boşta olan değerleri göster, ona göre anormallik olup olmadığını söyleyelim. Onun harici normal gözüküyor. Runtime broker olayı Microsoft Store ile alakalıydı diye hatırlıyorum. Windows'un arama yerine arka plan uygulamaları yaz ve hepsini kapat.

Son düzenleme:
Kullansana ya, hatta video at izleyelim hep birlikte. Valorant aç, bu kadar sekme aç...

LoL oynarken arkada Brave sekmeleri mevcut. Birisi video oynatılıyrdu. Diğer sekmelerde halihazırda dururken VLC, Spotify, Discord açıktı. CPU kullanılıyordu ama oyunumdaki performansa etkilemiyordu.
İstersen iki oyun açık şekilde kullanayım. Ama şöyle durum var ki blgisayarınızın tam kapasitesini bilmiyorsunuz...

LoL oynarken arkada Brave sekmeleri mevcut. Birisi video oynatılıyrdu. Diğer sekmelerde halihazırda dururken VLC, Spotify, Discord açıktı. CPU kullanılıyordu ama oyunumdaki performansa etkilemiyordu.
İstersen iki oyun açık şekilde kullanayım. Ama şöyle durum var ki blgisayarınızın tam kapasitesini bilmiyorsunuz...
CPU ney? Video at da izleyelim. 12 yıllık CPU ile bunları aynı anda başarabiliyorsan bunu da yaparsın sanırım, yanlış mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı