Çözüldü CPU kullanımı bir anda %100'den %2-3 civarına düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OmsanKrkmz

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayar modelim Matebook D15. biliyorum bu gayet normal bir durum fakat bu sabah bilgisayarımdan CPU'yu aşırı zorlayan WebHelper virüsünü temizledim. Masaüstünde bile %40'larda dolaşan CPU virüsü silince yine eski haline döndü çok şükür. Ama şimdi görev yöneticisini açınca CPU %100'den %2-3'e ani düşüş sergiliyor. Virüsü silmiş olmama rağmen silinmemiş ve görev yöneticisini açtığımda inaktif oluyor olabilir mi? Yoksa bu düşüş gayet normal bir durum mu? Teşekkürler.

Çözüm
Görev Yöneticisi'ni açınca verileri okumak için CPU yüke giriyor. Böylece kullanım değeri artıyor, yaptığı iş bitince düşüyor. Oldukça normal.
Bilgisayar modelim Matebook D15. biliyorum bu gayet normal bir durum fakat bu sabah bilgisayarımdan CPU'yu aşırı zorlayan WebHelper virüsünü temizledim. Masaüstünde bile %40'larda dolaşan CPU virüsü silince yine eski haline döndü çok şükür. Ama şimdi görev yöneticisini açınca CPU %100'den %2-3'e ani düşüş sergiliyor. Virüsü silmiş olmama rağmen silinmemiş ve görev yöneticisini açtığımda inaktif oluyor olabilir mi? Yoksa bu düşüş gayet normal bir durum mu? Teşekkürler.
Bilgisayardaki önemli dosyalarınızın yedeğini alın ve format atın. En iyisi bu olacaktır. Hem de aklınızda virüs var mı yok mu diye bir soruda oluşmaz.

Geri
Yukarı