Çözüldü CPU kullanımı boşta %50 oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

unrival1

Kilopat
Daha fazla  
CPU kullanımı PC'yi açtıktan 5-10 dk sonra %50 kullanmaya başlıyor. Bu nedenle oyunlarda vs FPS düşüşü oluyor. Fakat Görev Yöneticisi'ni açınca CPU kullanımı %50'den %1-5 seviyelerine iniyor. Çözümünü bulamadım. Detaylı virüs taraması da yaptım ama nafile. Ne yapmalyıım? Son 2 gündür bu sorunu yaşıyorum.

Bu şekilde çözmüşler sorunu. Deneyin sizde isterseniz.

Process Explorer ile bakın bir de belki o zaman düşmez kullanım neyin kullandığını buluruz.

CPU kullanımı process Explorer uygulamasını açınca da düşüyor. Şimdi diğer attıgınız yöntemi deneyeceğim.

Maalesef olmadı yine aynı.

Bu şekilde çözmüşler sorunu. Deneyin sizde isterseniz.

Çözüm olarak en son çare format attım arkadaşlar düzeldi.

Son düzenleme:
CPU kullanımı process Explorer uygulamasını açınca da düşüyor. Şimdi diğer attıgınız yöntemi deneyeceğim.

Maalesef olmadı yine aynı.

Çözüm olarak en son çare format attım arkadaşlar düzeldi.
Çok saçma durum dostum aynı problem bende de var %50de system cpu kullanıyor. Yada chrome açıyorum %50-60 kullanıyor. Çok da düzgün kullanıyorum işletim sistemini güncellemeler mi bozuyor ne ile çakışıyor anlamadım. Her bu problemde format atacaksak işimiz var..

Çok saçma durum dostum aynı problem bende de var %50'de System CPU kullanıyor. Ya da Chrome açıyorum %50-60 kullanıyor. Çok da düzgün kullanıyorum işletim sistemini güncellemeler mi bozuyor ne ile çakışıyor anlamadım. Her bu problemde format atacaksak işimiz var.

Çok sıkıntılı bir durum hocam. Maalesef ben çözümü formatla buldum. Büyük ihtimalle virüs.

Geri
Yukarı