Çözüldü CPU sıcaklığı hiçbir program göstermiyor

• Konuyu başlatan ESO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 4B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ESO

Centipat
Merhaba arkadaşlar ben 3-4 gün öncesine kadar kullandığım programlarda Windows Update yaptıktan sonra donanımlarım görünmemeye başladı hiçbir sıcaklık programı CPU sıcaklığımı göstermiyor HWID Aida coretemp CPU-Z hatta bazıları açılmıyor bile Driver hatası veriyor MSI'da ekran kartımda görünmüyor önceden kullanıyordum bunları sorun nedir acaba?
i7 yazıyor ama CPUm i5 760
Adsız.png
Adsız.png

Çözüm
Arkadaşlar dediginiz şeylerin hepsini denedim hiçbir şekilde çözüm olmadı. Windows Defender'ı kapattıgım an her şey düzeldi. Bir şekilde ekran kartımı ve işlemcimi programlar görmüyordu ama restart sonrası düzeldi teşekkürler.

Eki Görüntüle 551016
Algılayıcı sekmesini nereden açıyorduk?

Defender açıksa kapatmayı deneyebilirsin ben de çözüm oldu.
Takipteyim.

Core Temp diye bir program var onu kullanmayı dene ben hep onu kullanırım.

Core Temp diye bir program var onu kullanmayı dene ben hep onu kullanırım.

HWInfo da gösteriyor ancak bana oyun içi canlı olarak sıcaklık değerleri ve ekran kartına overclock lazım. MSI Afterburner'ı düzeltmek gerekiyor.

Merhaba arkadaşlar ben 3-4 gün öncesine kadar kullandığım programlarda Windows Update yaptıktan sonra donanımlarım görünmemeye başladı hiçbir sıcaklık programı CPU sıcaklığımı göstermiyor HWID Aida coretemp CPU-Z hatta bazıları açılmıyor bile Driver hatası veriyor MSI'da ekran kartımda görünmüyor önceden kullanıyordum bunları sorun nedir acaba?
i7 yazıyor ama cpum i5 760Eki Görüntüle 550984Eki Görüntüle 550987

Windows'un son yaptığı güncelleştirmeleri kaldırabiliyorsun.

Arkadaşlar dediginiz şeylerin hepsini denedim hiçbir şekilde çözüm olmadı. Windows Defender'ı kapattıgım an her şey düzeldi. Bir şekilde ekran kartımı ve işlemcimi programlar görmüyordu ama restart sonrası düzeldi teşekkürler.

Eki Görüntüle 551016
Algılayıcı sekmesini nereden açıyorduk?

Çözüm

1588435637861.png

Regedit üzerinden kapatmayı denedim kapanmadı. Sen nasıl kapattın?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı