CPU sürekli %99 kullanılıyor

1576877526686.png

Ram ve CPU çok meşgul eden programların hala açık olduğunu görüyorum. Önce bütün programları bir kapatın sonra ilk resmi tekrar atarsanız bir fikir sahibi olabiliriz.

Size katılıyorum, miner virüsünde benim işime çok yaramıştı bu yazılım. Fakat ikinci bir modifiye çeşidinde netice alamadım. Umarım sorun sahibi için bir çözüm olacaktır.

Virüsler imkan bulsa dışarı çıkıp sizi yiyecek hocam 1224 tane ne?
Karantinaya alıp sildikten sonra devam ediyorsa temiz kurulum önereceğim çünkü virüsler yerleşmiş gibi duruyor.
WİN 10 sıfırlama dan yapmayı düşünüyorum uygulamaları ve ayarları sil yapıca sanırım çünkü çok fazla önemli dosya var
sizce ne yapmalıyım

WİN 10 sıfırlama dan yapmayı düşünüyorum uygulamaları ve ayarları sil yapıca sanırım çünkü çok fazla önemli dosya var
sizce ne yapmalıyım
O önemli dosyaları harici taşınabilir diski olan birisi varsa ödünç alıp format atabilirsin. Eğer hem MalwareBytes hem de HitmanPro çözüm olmadıysa büyük bir sıkıntı var demektir.

O önemli dosyaları harici taşınabilir diski olan birisi varsa ödünç alıp format atabilirsin. Eğer hem MalwareBytes hem de HitmanPro çözüm olmadıysa büyük bir sıkıntı var demektir.
Çözüm olmadı tanıdığım birisi vardı onunla iletşime geçtim yüksek ihtimal miner dedi ama biz yinede tarama yapalım olmadı format atarız dedi
yine de yardımlarınız için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı