CPU sürekli %99 kullanılıyor

Son sürümü mü indirdiniz? Önceki sürümlerde yüksek CPU kullanımı söz konusu idi. Taramanın bitmesini bekleyin siz yine de.

Bitti ama hala bu vaziyette.
Maalesef şu an yatmam gerek yarın tekrardan burada olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüsler imkan bulsa dışarı çıkıp sizi yiyecek hocam 1224 tane ne?
Karantinaya alıp sildikten sonra devam ediyorsa temiz kurulum önereceğim çünkü virüsler yerleşmiş gibi duruyor.
WİN 10 sıfırlama dan yapmayı düşünüyorum uygulamaları ve ayarları sil yapıca sanırım çünkü çok fazla önemli dosya var
sizce ne yapmalıyım

WİN 10 sıfırlama dan yapmayı düşünüyorum uygulamaları ve ayarları sil yapıca sanırım çünkü çok fazla önemli dosya var
sizce ne yapmalıyım
O önemli dosyaları harici taşınabilir diski olan birisi varsa ödünç alıp format atabilirsin. Eğer hem MalwareBytes hem de HitmanPro çözüm olmadıysa büyük bir sıkıntı var demektir.

O önemli dosyaları harici taşınabilir diski olan birisi varsa ödünç alıp format atabilirsin. Eğer hem MalwareBytes hem de HitmanPro çözüm olmadıysa büyük bir sıkıntı var demektir.
Çözüm olmadı tanıdığım birisi vardı onunla iletşime geçtim yüksek ihtimal miner dedi ama biz yinede tarama yapalım olmadı format atarız dedi
yine de yardımlarınız için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…