Çözüldü CPU Z'ye göre hangi RAM'i tercih etmeliyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baris996

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben bu videoyu izledim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda 3:20 dakikada söylüyor laptopuma RAM takviyesi yapacağım o yüzden yardımcı olun fotoğrafta CPU Z Memory ve SPD resimleri attım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23,5 KB · Görüntüleme: 152
  • Ekran esdAlıntısı.PNG
    Ekran esdAlıntısı.PNG
    24 KB · Görüntüleme: 149
Çözüm
CL 9 1333 MHz 1.50V bir RAM tercih etmelisin. Bellek boyutu sana kalmış ama dizüstü bilgisayarının modeli de önemli. Kaç GB RAM desteklediğini öğrenmek gerek sonuçta, direkt olarak RAM'i aldım, taktım olmuyor.
CL 9 1333 MHz 1.50V bir RAM tercih etmelisin. Bellek boyutu sana kalmış ama dizüstü bilgisayarının modeli de önemli. Kaç GB RAM desteklediğini öğrenmek gerek sonuçta, direkt olarak RAM'i aldım, taktım olmuyor.
Benim bilgisayarımda 4gb ram takılı bir slot daha var bilgisayarımın hard diski bozulmuştu değiştirirken gördüm ben 8gb ram yapmak istiyorum yani benim bilgisayarım 4gb rami destekliyor belki daha fazla destekliyordur ama ben 4 gb takacaktım teşekkürler

Attığım RAM, senin RAM'in ile aynı.
Biliyorum teşekkürler benim durumum olunca satın alacağım attığın linki kaydettim
Bir şey soracaktım bu sitede benim adresime teslimat yok, o yüzden ben araştırdım bunu buldum Hynıx 4gb 2rx8 Pc3-10600s-09-11-f3 1333 Mhz 1.5 V Notebook Ram - n11.com buradan sipariş etsem bilgisayarıma uyarmı
Evet uydu.
Biliyorum teşekkürler benim durumum olunca satın alacağım attığın linki kaydettim

Bir şey soracaktım bu sitede benim adresime teslimat yok, o yüzden ben araştırdım bunu buldum Hynıx 4gb 2rx8 Pc3-10600s-09-11-f3 1333 Mhz 1.5 V Notebook Ram - n11.com buradan sipariş etsem bilgisayarıma uyarmı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı