Crack dosyaya mailin girilmesi

anasadre

Centipat
Daha fazla  
Mimarlık öğrencisiyim ve 3D konusunda iyi renderlar almak için Enscape yüklemek istiyordum. Bir arkadaşım Enscape crack dosyası bulmuş ve kendinde kurmuş. Benim için de aynısını yapmasını istedim. Kurulum yaparken mail adresini istiyordu dosya sadece ve girdim ben de. O da kurarken girmişti zaten ama benim bilgisayarım dosyayı kabul etmedi. Ben de kurulamadığı için sildim zaten bilgisayardan ama oraya mailimi sadece yazmış olmam bir sıkıntı çıkarır mı? Sonuçta arkadaşım kendinde yaptığı her adımın aynısını yaptı, o da mail yazdı sadece benim bilgisayarım uygulamayı kabul etmedi. Ne olur ne olmaz şifremi vs. değiştirdim. Şu an sorun yok ama ileride birileri hesabıma sadece mail adresimi yazmamla erişebilir mi?

Hayır, hiç kimse sırf ellerinde mailiniz var diye bir şey yapamaz. Zaten mailler halka açık şeylerdir ve görüşme amaçlı kullanılır.

En çok mailiniz siteden siteye gezer. Gereksiz mail alırsınız. Bu da günümüz tüm sitelerinde "verdiğim bilgilerimin X Şirketi tarafından paylaşılmasına izin veriyorum" gibi bir olayın aynısıdır. Biri izinli olarak paylaşıyor diğeri izinsiz olarak.

Hayır, hiç kimse sırf ellerinde mailiniz var diye bir şey yapamaz. Zaten mailler halka açık şeylerdir ve görüşme amaçlı kullanılır.

Çok teşekkür ederim cevap için.

En çok mailiniz siteden siteye gezer. Gereksiz mail alırsınız. Bu da günümüz tüm sitelerinde "verdiğim bilgilerimin X şirketi tarafından paylaşılmasına izin veriyorum" gibi bir olayın aynısıdır. Biri izinli olarak paylaşıyor diğeri izinsiz olarak.

Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı