Crack FL Studio ile beat yapınca telif davası yenir mi?

Telif sıkıntısı olacağını düşünmüyorum.(Ama bana güvenerekten iş yapmayın yine de .) Profesyonel bir iş yaptıysanız oradan gelecek para ile FL Studio satın almanız vicdan ve çıkan problemler açısından daha iyi olacaktır.

Siz crack indirdiğinizi sormadıkça niye telif yiyesiniz? Siz hangi uygulamayı kullandığınızı söylemezseniz kimse anlamaz. Durup dururken kimse size gelip FL Studio ürün kodunu görelim demeyecek. Siz bu telif olayına çok takmışsınız. Salın artık şu şarkıyı.

Aşırı gerçekleri konuşalım.

Beat içinde başkalarının ürettiği sample lardan kullandıysanız telif de yiyebilirsiniz, dava da açılabilir.
Program lisansı meselesi ise; firma şu yazdığınızı delil göstererek hakkınızda suç duyurusunda bulunabilir. Bilgisayarınız incelemeye alınabilir.

Beat üzerinde herhangi bir sample kullanmadım. Ama plug - In'ler ve FL Studio'yu crack olarak kullanıyorum.
Aşırı gerçekleri konuşalım.

Beat içinde başkalarının ürettiği sample lardan kullandıysanız telif de yiyebilirsiniz, dava da açılabilir.
Program lisansı meselesi ise; firma şu yazdığınızı delil göstererek hakkınızda suç duyurusunda bulunabilir. Bilgisayarınız incelemeye alınabilir.
Dediğim gibi beat üzerinde herhangi bir sample kullanmadım. Ama Plug - In'ler ve FL Studio'yu crack olarak kullanıyorum.

Son düzenleme:
Beat üzerinde herhangi bir sample kullanmadım. Ama plug - ın'ler ve FL Studio'yu crack olarak kullanıyorum.

Dediğim gibi beat üzerinde herhangi bir sample kullanmadım. Ama plug - ın'ler ve FL Studio'yu crack olarak kullanıyorum.

Bu arada bu samplelar konusunda mesela melody samplelarını samplefocus gibi yerlerden ücretsiz indirdiğinizde telif hakkinin sizde olduğunu söylüyorlar doğru mudur acaba?

Geri
Yukarı