Crack kullandığım firmalardan özür dilemeli miyim?

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Eskiden crack kullandığım uygulamalar, programlar oluyordu. Şimdi ise pişman oldum. Sadece özür dileme niyetiyle crack kullandığım bazı firmalardan destek, e-posta yoluyla özür dilemeli miyim? Buradaki asıl sorma amacım şu: Geçmişte de olsa crack kullandığımı bildirirsem, bu başımı yakabilir mi? Yalnızca özür dilediğimi ve artık kullanmadığımı söyleyeceğim. Kendi haklarını savunmak için beni şikayet edebilirler mi? Dava -belki abartı olur ama- edebilirler mi? Veya ederler mi?

O korsan kullandığınız yazılımların orijinalini almanız yeterli olur diye düşünüyorum.

Yazdıklarınıza bakarsak siz kendinizden fazlasıyla özür dilemişsiniz zaten, firmalar bu pişmanlığınız görse oyunları hediye ederler size :D Oyunun orijinalini alabilirsiniz destek amaçlı, kendinizi bu kadar kasmayın :) Crack kullanmış olmanız da sizi suçlu yapmaz, gururla crack kullanan insanlar var bu forumda.

Evet, hatta yazman gereken mesaj:

Kod:
Sayın ____ uygulaması yapımcıları,

İlk öncellikle şunu itiraf etmeliyim ki emek vermiş olduğunuz yazılımı korsan bir şekilde indirdim.

Bunun için sizden özür dilerim. Gece yastığa kafamı rahat koyamıyorum. Lütfen beni affedin.

Programınızı şimdi ücretli bir şekilde indiriyorum... Tekrardan özür diliyorum.
 -....

(!) Şaka bir yana ücretlisini al özür dilemiş olrusun.

Geri
Yukarı