Yanlış Türkçe kullandığım için özür dilerim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@marcspector9, yazdıklarınızı cahilliğinize sayıyorum. Başlığı moderasyon ekibi düzenlemiş. İçeriği okuduysanız, sonda, "Technopat.net değil, imlakılavuzu.net" demiş arkadaş. Bir nevi hakaret. Bir kişi yüzünden, koskoca kaliteli bir forumun kuralları esnetilemez. Esnetilirse zamanla kurallar yok olur.
Saygısızlığın birini de sen yapıyorsun şu an bana. Nereden benim cahil olmam kanısına vardın ?

Güzel kardeşim. Cahillik bir çok anlamda kullanılır. Sen daha bunun farkında değilsin. Öncelikle verdiğim linkten kuralları oku, sonra aç Google amcayı, imla kurallarını oku. Cahillik kelimesini de araştır. Bunu sana ben öğretecek değilim.

• Beğen
İfadeler: GCN
Yöneticiler istediği kelimeyi istediği gibi yazarken bize Ram ile RAM arasındaki farkı anlatmaya çalışan moderatörler var. Yönetici veya yetkili olmanız Türkçe'yi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz anlamına gelmiyor. İlk önce bu öğretilsin.

Güzel kardeşim. Cahillik bir çok anlamda kullanılır. Sen daha bunun farkında değilsin. Öncelikle verdiğim linkten kuralları oku, sonra aç Google amcayı, imla kurallarını oku. Cahillik kelimesini de araştır.
Hayret ettim doğrusu sana, her lafını nasıl da süsleyip değiştiriyorsun. Adı üstünde cahillik işte, senden mi öyreneceğim ? Bu hesabımın 1 yıllık olduğuna bakıp beni yeni diye tanımlaya bilirsiniz. Ama bu o anlama gelmez. 3 yıla yakındır Technopat foruma sürekli giriş yapıyorum, farklı hesabım da olmuştur ve tüm kuralları iyice biliyorum o zamandan beri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı