Crack mi orijinal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yapımcısı tarafından parayla satılan bir ürüne neden para verdiğimi mi soruyorsun cidden? Seviye bu kadar mı düştü güzel ülkemde?

Ne çalıyorlar?

Bende tam bilmiyorum. Ama verilerinizi rahatlıkla çalabilirler. Bide DDos olayını biliyorsunuz muhtemelen. Sisteminizi onlara katabilirler. Sisteminizin çok küçük bir kısmını kullanıp mining yapabilirler. Bunu 10.000 kişiye yaparlarsa para kazanırlar. Gibi gibi bir sürü şey.
Beyler mobil Minecraft'ta 75 TL verir misiniz? Çoğunlukla Android oyun clubtan indiriyorlar bende.

Verirsin. Daha doğrusu vermek zorundasın. Ama ben PC durumundan bahsettim daha çok.

Bende tam bilmiyorum. Ama verilerinizi rahatlıkla çalabilirler. Bide DDos olayını biliyorsunuz muhtemelen. Sisteminizi onlara katabilirler. Sisteminizin çok küçük bir kısmını kullanıp mining yapabilirler. Bunu 10.000 kişiye yaparlarsa para kazanırlar. Gibi gibi bir sürü şey.
Mining yapabilirlerde benden 2-3 TL kazanamazlar sistemimden😉

Adamlar emek veriyor emek. Hayatımda bu kadar aptalca bir yorum görmedim. Ödeyeceksin parasını kardeşim. He paran mı yok. Alma o zaman kimse zorlamıyor seni.

Para yok diye oynamamak? Bruh. Oyun bir eğlence ve paran yoksa oynama diye bir şey yok istediğim gibi oynarım daha dün GTA San Andreas'ı crack indirdim buna karşı gelemezsin. Sanırım Rockstar Games ben 8 TL vermedim diye batmayacak.

Adamlar emek veriyor emek. Hayatımda bu kadar aptalca bir yorum görmedim. Ödeyeceksin parasını kardeşim. He paran mı yok. Alma o zaman kimse zorlamıyor seni.

Öğrencisin ve yeteneğin körelmesin diye AutoCAD alacaksın. Ama 15.000 TL! Ne yani paint mi kullanacaksın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı