Crack oyun indirilir mi?

Ben crack in tamamen güvenilir olduğunu söylemiyorum düşünmüyorumda. Sizin söylediğiniz " hepsi virüslüdür" sözüne katılmıyorum.

Ben de hepsi aşırı tehlikeli demiyorum en güvenli olan bile çok küçük de olsa tehlikeli, yine de ne kadar küçük bir tehdit olursa olsun güvenilmez. Bu şartlarda bilgisayarlar kolay alınmıyor bedava oyun oynamak için değmez.

Ben crack in tamamen güvenilir olduğunu söylemiyorum düşünmüyorumda. Sizin söylediğiniz " hepsi virüslüdür" sözüne katılmıyorum.

Diyelim yanlış yerden indirdin virüs girdi sanırsın bilgisayar havaya uçtu. İndir AV sil geç bitti gitti. Pandemiden beri o kadar oyun indirip oynadım satın alsam aha bu kullandığım bilgisayarın parasına denk geliyordu.

Şimdi de bir tane 4060 Ti yolda, lanet olası korsan yüzünden pararamız cebimizde kalıyor donanıma harcıyoruz. Keşke ben de şirket CEO'larının ikinci Bugatti'lerini almalarına destek olabilseydim. 😭

Doğru yerden indirirsen virüs kapacağınızı sanmam. Ayrıyeten cracka bulaşmadan olmuyor. Piyasada satılmayan oyunları, konsol emulatörü kullanacaksan oyunları crack indirmekten başka çaren yok mesela. PSP için PSN çok uzun zaman önce kapatıldı artık orijinal oyun indiremiyorsunuz. Oyun indiremiyorsunuz diye crack de mi yapmayacaksınız? Mecburen PSP oyunlarını crack indireceksiniz veya CD olarak alacaksınız.
Kaç yılına geldik hâlâ crack in güvenilir olduğunu düşünen insanlar var, kimse bedavaya yapmaz bu işi bir kazancı olacak ki yapsın.
Hiç uzun yazamayacağım, oturma organından sallayanlara acıyorum.

20 senedir korsan oyun oynarım, bunlar da yıllar içerisinde oyunlara servet harcadikları için kendilerini tatmin etmek adına konuşurlar da konuşurlar.
Hepsinin virüslü olduğunu bana kanıtlarmısın? Şu zamana kadar sadece RE4 indirirken trojan yedim. Steam'den almaya gücüm yetmediğinde yeri geldiğince crack kullanıyorum ve sorun da yaşamıyorum.
Elbette vardır. Kendimden örnek vereyim 2 yıla kadar crack RE 4 (2005) indirmiştim ve Ramnit.A tarzı trojan yemiştim 😀.Biraz toxic bir trojandır kendisi.
Kizlarsoruyor.com'da söylenen şeylerin de %99'u yalan. :D
Ben de kullanıyorum virüs yemedim.
CS:GO mu Valorant mı? | Sayfa 5 | Technopat Sosyal

Diyelim yanlış yerden indirdin virüs girdi sanırsın bilgisayar havaya uçtu. İndir av sil geç bitti gitti. Pandemiden beri o kadar oyun indirip oynadım satın alsam aha bu kullandığım bilgisayarın parasına denk geliyordu.

Şimdi de bir tane 4060 Ti yolda, lanet olası korsan yüzünden pararamız cebimizde kalıyor donanıma harcıyoruz. Keşke ben de şirket CEO'larının ikinci Bugatti'lerini almalarına destek olabilseydim. 😭

Türkiye'deki korsan indirme sayısı düşse de türklere özgü fiyatlandırma ve dil desteği geri gelse. Türklerin haftada onlarca saat oyun yapan geliştiricilere bir saygısı olsa ama ne gerek var değil mi zaten ne gerek var korsan indir, fiyat yapılandırması kalksın sonra oyunlar çok pahalı, onlara para verirsem 4060 Ti alamıyorum ne yapmalıyım 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Türkiye'deki korsan indirme sayısı düşse de türklere özgü fiyatlandırma ve dil desteği geri gelse. Türklerin haftada onlarca saat oyun yapan geliştiricilere bir saygısı olsa ama ne gerek var değil mi zaten ne gerek var korsan indir, fiyat yapılandırması kalksın sonra oyunlar çok pahalı, onlara para verirsem 4060 Ti alamıyorum ne yapmalıyım 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Korsan indirmede dünya lideri olan Rusya ve Brezilya'ya her oyunda dil desteği gelirken geliştiricilerin Türkiye'nin yerini haritada bile gösterememesi. 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Korsan indirmede dünya lideri olan Rusya ve Brezilya'ya her oyunda dil desteği gelirken geliştiricilerin Türkiye'nin yerini haritada bile gösterememesi. 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Rusya'daki oyuncu sayısının yarısı korsan indirse, yarısı satın alsa Türkiye nüfüsü yapıyor Türkiye'deki oyuncu sayısı zaten az bahsettiğin ülkelere göre, ve onlar da korsan indirse hiçbir firma Türkiye'yi şeyine takmaz.

Kendi sitesinden indirirsen bir şey olmaz buzamana kadar bir sürü virüs yedim Avast ile kurtuldum format atmadım tabii bcd yi silmessem.

Evet her crack virüs değildir ama bu anlaşılmaz ondan doları zorunluluk olmadıkca indirmemekte fayda var bende daha 1 yıl önce Full crack indiriyordum pişman oldum ekran kartım bayağı yavaşladı muhtemelen miner indirdim yanlışlıkla.

Geri
Yukarı