Crack Photoshop'tan virüs bulaşmış mıdır?

MEHMET TAS YT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, korsan olarak Adobe Photoshop uygulamasını indirdim acaba virüs bulaşmış mıdır, Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım temiz çıktı uygulamada sorunsuz çalışıyor ama yine de rahatsız hissettim yardımcı olursanız sevinirim

Kullandığım antivirüsler: Kaspersky ve Malwarebytes

Tarama sonuçları: Temiz

İndirdiğim site: Adobe Photoshop 2024 İndir - Full Türkçe v25.2.0.0 | Oyun İndir Vip - Program İndir Full PC Ve Android Apk

İndirme sebebim: Genellikle korsana destek vermeyen hatta çoğu oyunu Steam'den bizzat alıp indirmiş birisiyimdir ama Photoshop uygulaması aylık 100TL galiba ve bu beni aşar aşmasının sebebi bir oyuna bir kere para verirsin biter ama bu uygulama her ay 100TL çekiyor öğrenci ve Türkiye şartlarına girmiyeceğim bile linçlemeyin.

Virus olabilir de olmayabilirde korsan kullaniyorsaniz bunu bilip ona gore onlem alirsiniz. Tarattiysaniz sorun yoktur diye dusunuyorum. Ayrica bugune kadar bende hic satin almadim.

Virus olabilir de olmayabilirde korsan kullaniyorsaniz bunu bilip ona gore onlem alirsiniz. Tarattiysaniz sorun yoktur diye dusunuyorum. Ayrica bugune kadar bende hic satin almadim.
hocam zaten bu uygulamaya youtuberler dışında para veren var mı bence ülkenin yarısı bu uygulamayı crackli kullanıyor yemin içebilirim ama kanıtlayamam

Yeni konular

Geri
Yukarı