Crack Windows 11 orijinale dönebilir mi?

Nami

Centipat
İyi geceler. Ben Karabük'teyim ve bilgisayarım şu anda başka bir şehirde kuzenimde. Bilgisayarı daha birkaç gün önce aldım ve kuzenim ben Windows kurarım dedi, bende tamam dedim. Bugün konuştuk ettik crack kurmuş. Bir sıkıntı yaratır mı? Crack ile orijinal arasındaki farkı çok bilmiyorum ama genellikle bilgisayarı oyun için kullanacağım. Virüstür, uzaktan erişimdir vs. olayı olmaz değil mi? Uzaktan yakından alakam yok bilgisayar ile o yüzden konuyu açma gereksinimi duydum. Birçok konu da key alın falan denmiş ama kuzenim kurdu bile. Eğer crack riskli ise bunu orijinal yapabilir miyim sonradan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten saçma bir siteden indirip kurduysa format lazım olabilir. Hangi siteden öğrendiğini sorun.

Bence sıfırdan kurup etkinleştirin. Peşine düşmeye gerek yok. Kafanız rahat eder.
Zaten yeni kurulum olduğundan boştur. 1 saatinizi almaz sıfırlamak.

Formatlamanızı öneririrm temiz kurulum olur yoksa tam verim alamazsınız.
Format attıktan sonra tekrar Windows kurmama gerek yok dimi?

Bence sıfırdan kurup etkinleştirin. Peşine düşmeye gerek yok. Kafanız rahat eder.
Zaten yeni kurulum olduğundan boştur. 1 saatinizi almaz sıfırlamak.
Ekstra bilgisayar bulursam yapmayı denerim.

Hangi siteden öğrendiğini sorun.
Sordum. Öğrendiğim de dönüş yapacağım

Gerçekten saçma bir siteden indirip kurduysa format lazım olabilir. Hangi siteden öğrendiğini sorun.
Öğrendim. Ücretsiz bir şekilde rastgele bir siteden yapmış.

Son düzenleme:
Buyurun kurulum rehberi:

Peki benim bilgisayarım şu anda bir tehlike altında mı? Üstte yazdığım gibi rastgele bir siteden ücretsiz yapmış.

Buna kesin bir cevap veremeyiz. Çünkü içinde kötü yazılım olduğunu kötü niyetli kişi belirtmez değil mi? Bu yüzden her ihtimale karşı tehlike altında diyebiliriz.

Geri
Yukarı