Crack Windows 11 sorun yaratır mı?

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ama galiba ben kendimk tam ifade edememişim. Ben zaten sizin dediğiniz gibi internet üzerinden kod satın alıp aktif ettim yanlış hatırlamıyorsam 80 TL civarı bir şeydi. Böyle kullanmanın bir zararı olur mu diye sormuştum aslında.

Zaten ben de en ufak oyun bile olsa korsan kullanmıyorum, internetten bilinmedik sitelerden bir şeyler indirmiyorum, düzenli olarak driverları güncelleyip virüs taraması yapıyorum ancak AMD'nin saçma driverlarından mıdır bilmem dediğim gibi takılmalar ve çökme sorunları oluyor ben de acaba internetten aldığım keyden dolayı mı dedim. Peki yine de format atmam bir işe yarar mı yoksa gerek yok mu?

Format her şeye çözümdür hocam, en iyisi formatlayın Windows'u tekrardan orijinal bir şekilde aktifleştirin. Ve AMD maalesef driver konusunda iyi değil. Keşke AMD almasaydınız.

Format her şeye çözümdür hocam, en iyisi formatlayın Windows'u tekrardan orijinal bir şekilde aktifleştirin. Ve AMD maalesef driver konusunda iyi değil. Keşke AMD almasaydınız.
Tamamdır bilgisayara format atıcam peki internetten tekrar key alayım mı aktifleştirmek için yoksa aktifleştirmeden mi kullanayım?

Tamamdır bilgisayara format atıcam peki internetten tekrar key alayım mı aktifleştirmek için yoksa aktifleştirmeden mi kullanayım?
Serial girmeden kur. Format sonrası ilk açılışta bilgisayar internete bağlı olsun. Windows otomatik etkinleşmiş ise aldığın serial OEM yani anakarta gömülü serialdir, her format sonrası tekrar girmene gerek yok. Diğer türlü Windows etkin değilse girersin seriali.

Yeni konular

Geri
Yukarı