Crack Windows tamamen nasıl kaldırılır?

Microsoft hesabına bağlı dijital lisansla aktifleştirildi yazıyor ben de hiç anlamadım şanslı mıyım değil miyim
Önceden lisansınız var mıydı cihazda? "Windows kuruluşunuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi" gibi bir yazı ile karşılaşır genelde korsan etkinleştirme yapanlar.

Umarım kms'yi kendi devinin paylaştığı forumdan indirmişsinizdir. Dİğer sitelerde genelde virüslü ve oynanmış versiyonu paylaşılıyor.

Umarım kms'yi kendi devinin paylaştığı forumdan indirmişsinizdir. Dİğer sitelerde genelde virüslü ve oynanmış versiyonu paylaşılıyor.
Aslında ,KMSpico olarak düzeltmek lazım, bu yazılım her türlü cihazı kandırıyor yani bir nevi virüs benim gözümde. Başka sitelerde içine farklı farklı virüsler atıldığını ben de duymuştum.

Açıkçası orijinal versiyonunun sorunlu olduğunu düşünmüyorum zaten açık kaynak paylaşılıyor. Ama tabi kullanıcıya kalmış şu zamanda 10 liraya key alabilecekken kullanılması bana göre de gereksiz.

Format en temiz yoldur ama format atmak istemezseniz aşağıdaki yöntemi uygulayın:
  1. Aşağıdaki dosyaları sisteminizden silin:
    • C:\Windows\SECOH-QAD.exe
    • C:\Windows\SECOH-QAD.dll
  2. Sonra Görev Zamanlayıcı'yı açın, sol taraftan "Görev Zamanlayıcı Kitaplığı" seçeneğini seçin. KMS adında bir şeyler arayın ve hepsinin üzerine sağ tıklayıp "Sil" deyin.
  3. Sonra Komut ekranını yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları girin:
    • slmgr.vbs /upk
    • slmgr.vbs /cdns

Önceden lisansınız var mıydı cihazda? "Windows kuruluşunuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi" gibi bir yazı ile karşılaşır genelde korsan etkinleştirme yapanlar.
Hayır lisansım yoktu ben de anlamadım bu program microsoft hesabıma bir key mi monte etti diye düşünüyorum
Hatırlamıyorum fakat bilgisayarımı düzenli olarak tararım avast kaspersky vb programlar ile. Bunları kandırabiliyorsa o virüsler bilemeyeceğim.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı