Crackli ISO ile kurulan Windows'taki güvenlik açıkları formattan sonra gider mi?

Dediğiniz şey mümkün değil. Crack yapılabilmesi için programın ana kaynak dosyaları gerekli. Formattan sonra bunlar gittiği için sorun olmuyor. D diskinde zararlı kaldıysa bile etkisizdir şu an. Tarama ile de temizlenebilir.

Ayda 10-15 kez Trojan'a denk geliyorum bu kadar düşünmüyorum be yahu.

Biraz rahatla, güvenlik konusunu bu kadar abartman mantıklı bir davranış değil. Ciddi bir paranoya seviyesine gelirsin ve sistemde ufak bir değişiklik olduğu an virüsten şüphelenirsin.

Dediğiniz şey mümkün değil. Crack yapılabilmesi için programın ana kaynak dosyaları gerekli. Formattan sonra bunlar gittiği için sorun olmuyor. D diskinde zararlı kaldıysa bile etkisizdir şu an. Tarama ile de temizlenebilir.

Tamam ancak dediğim gibi ilk önce format için hazırladığım USB'yi o crackli Windows olan bilgisayarda hazırladım. O USB'nin kurulum dosyalarına bulaşmış olamaz mı bu?

Hocam? @Fıratt_To

Hocam peki şunu sorsam cevap verir misiniz:
Bu Windows ISO'sunu cracklemek için kullanılan o dosyalar USB'ye, USB'deki o Windows kurulum dosyalarına veya disklere bulaşabilir mi? Kendisini kopyalayabilir mi? Kopyalarsa antivirüs bunu virüs olarak görür mü?

Son düzenleme:
Hocam hızlı hızlı yazmaya çalıştım ondan öyle oldu.

Yani öyle bir şey olmaz değil mi ISO yazdırılmış USB'deki o kurulum dosyalarına girerek veya kendini o kurulum dosyasından biriymiş gibi göstererek diğer onunla aynı orijinal dosyayı silerek onun yerine geçip. Windows yüklenirken veya yüklendikten sonra Windows dosyalarına geçerek tekrar Windows'u cracklayabilir mi?

Bir de ben D diskini silmedim. O yine D diskine geçip Windows yüklenirken veya yüklendikten sonra Windows dosyalarına buluşarak cracklayabilir mi?
Kardeşim hiçbir virüs sırf Windows'u cracklemek için yazılmamıştır. Ne anlatıyorsun Allah aşkına ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı