Crackli ISO'daki güvenlik açıkları virüsten dolayı mı oluyor?

Cyberbug 2077

Hectopat
Makaleler
1
Bu crackli ISO ile kurulan Windows'ta güvenlik açıkları olabilir, bilgileriniz çalınabilir diyorlardı. Bu crackli ISO'nun içine başka cracklemek için konulan bir dosyadan dolayı mı oluyor. Yoksa virüsten dolayı mı oluyor?

Bu crackli ISO ile kurulan Windows'ta güvenlik açıkları olabilir, bilgileriniz çalınabilir diyorlardı. Bu crackli ISO'nun içine başka cracklemek için konulan bir dosyadan dolayı mı oluyor. Yoksa virüsten dolayı mı oluyor?
Güncellemeleri yarım yamalak aldığı için oluyor , Microsoft senin Crackli iso'na göre güncelleme yayınlamıyor.

Hocam bence bu duruma kafa yormak yerine tüm disklerinize güzel bir temiz kurulum yapın. Ondan sonra içerisine virüs bulaştığını düşündüğünüz dosyalarınız varsa onlara virüs taraması yapın. Endişeniz kalmaz.

Hocam bence bu duruma kafa yormak yerine tüm disklerinize güzel bir temiz kurulum yapın. Ondan sonra içerisine virüs bulaştığını düşündüğünüz dosyalarınız varsa onlara virüs taraması yapın. Endişeniz kalmaz.

Hocam sadece şunları sormak istiyorum:
-Normal ISO ile kurulum yaparken o crackli ISO'yu crackli yapıp güvenlik açığı oluşturan dosya silinmeyen diskime veya format USB'me geçip tekrardan Windows crackleyebilir mi? (USB'deki kurulum dosyalarının içine yerleşip veya orijinal dosyayı değiştirerek)
-Bu güvenlik açığı oluşturan ya da bilgileri çalan o crackli ISO ile kurulmuş Windows'tan bulaşan dosya antivorüsler tarafından tespit edilir mi?

Hocam zaten temiz kurulum yaptım ancak USB'ye geçerse veya D diskini silmemiştim ona geçerse diye şey yaptım.
@Fıratt_To

Hocam? @Fıratt_To

@Dutchman hocam sizin bir bilginiz var mı bu konu ile ilgili? Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı