Crafrise mining mi yapıyor?

Açık kaynak kodlu ücretsiz launcher varken, neden ne olduğu belli olmayan launcher kullanalim?

Hiç virüs yok tertemiz hemen indirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben olsam güvenmezdim. Adamlar daha kendisini koruyamamış, senin verini de koruyamazlar. Mining yapılıp yapılmadığı da asla kesin anlaşılamaz. Yapıyor da olabilirler.

1. hiçbir virus Bitcoin mining yapmaz. 1 milyon ekran kartiyla mining yapsan bile kar edemezsin. Altcoinlerde kar etmek icin ise bir suru karta ihtiyacin var. Yine de cok para kazandirmiyor. Oyle bir riski almazlar.
2. neden oyle bir şey yapsinlar? Parayi baska yerlerden kazaniyorlar zaten.

Yani mining var mı veya PC'ye zarar verecek herhangi bir yazılım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, crafrise oynarken bilgisayarın ısındığını görünce görev yöneticisine girdim, ekran kartı kullanimi yüksek gerçekten ve VRAM biraz fazla kullanıyor. Sizce mining, virus veya Bitcoin mining yapma olasılığı var mıdır ve varsa bana kanıt sunabilir misiniz? Bir belge veya bir forum yorumları.
Şahsen mining yapıyor, korsan olan şeylere güvenmeyin zaten tavsiyem bilgisayara format atın ardından 200 TL'YE orijinal Minecraft alın zaten 200 TL para bile değil gidip cr1ftrise sonoyuncu gibi şeyleri indirmeye gerek yok hepsinde üçüncü parti yazılım var ve hiçbiri güvenilir değil benim düşüncelerim bu yönde iyi günler.

Mining var, bilgisiyarı kastırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim düşüncem korsan Minecraft Launcher'lerinin 3.parti yazılım içerdiğinden dolayı çok fazla güvenli olmadığıdır. Fakat Craftrse gibi uzun zamandır hizmet veren bir sunucunun mining yapacağını çok düşünmem açıkçası fakat sizin yine de dikkatli olmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı