Crafrise mining mi yapıyor?

Evet adminler rat yedi nasıl oldu bilmiyorum ve şifreler gg oldu bana oyundayken biri mailimi ve şifremi söyledi.
Ben girmeyeli 2 sene oldu nerdeyse ama tüm maillerime bildirim geldi bu sabah.

Normal çünkü oyun çok fazla VRAM yiyor nedense.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım söyledi ne kadar doğru bilmiyorum ama Sonoyuncu'nun da verileri satılmış.

Aga bunların hepsi 3.parti yazılım. Bedava peynir her zaman fare kapanındadır. Ben açıkçası t? Auncher, craft$ise vs. alayına güvenmiyorum.

Gecen yıl gene konusu açıldı bulamadım şimdi. T? Auncher virüslümü diye. Herkes yok yazdı, ben var yadım. Korsan tayfa direkt saldırdı kısaca. Sonra birileri video falan yaptı, birden herkes "AAA kardeşim bu kesin virus ya, olamaz dünyanın en büyük malwareı" vs. yazmaya başladı: D

Yani kısaca 3.parti yazılımdan her şeyi beklersin. En iyisi original kullanmak. Twitter'ın bile 1 günde X e dönüştüğü dönemde, yazılımlardan her şeyi beklersin.

Hiç virüs yok tertemiz hemen indirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Su cocugu gormekten vallahi gina geldi bana. Yabanci birinin videosunun kopyalamis. Sanki her sey kendi fikriymis gibi savunuyor. He bir de virus oldugunu iddia ettigi seyi butun programlar yapiyor.

Acik kaynakli bir MInecraft launcher`i. Hic online oynamayi denemedim ama Mod kurmak UltimMC`de cok daha kolay.

Geri
Yukarı