Craft Rise düşük FPS

Kahraman67

Hectopat
Eskiden CraftRise'a girdiğimde 30-40 FPS alırdım, 1.5 sene önce falan. Birkaç ay önce oyuna girdim girdiğimde oyun direkt kapanıyordu. Zar zor ayarları en düşüğe çektim, resourcepack falan yükledim. 10-11 FPS'nin üstüne çıkmıyor. Oyuna gelen güncellemelerden mi kaynaklı bu durum? Ekran kartım yok. İşlemcimdeki grafik birimi Intel HD Graphics ama dediğim gibi eskiden 30 FPS civarı alıyordum.

Son düzenleme:
Eskiden CraftRise'a girdiğimde 30-40 FPS alırdım, 1.5 sene önce falan. Birkaç ay önce oyuna girdim girdiğimde oyun direkt kapanıyordu. Zar zor ayarları en düşüğe çektim, resourcepack falan yükledim. 10-11 FPS'nin üstüne çıkmıyor. Oyuna gelen güncellemelerden mi kaynaklı bu durum? Ekran kartım yok. İşlemcim Intel HD Graphics ama dediğim gibi eskiden 30 FPS civarı alıyordum.

Evet bende de mayıs aylarında FPS düşmeye başladı.

Eskiden CraftRise'a girdiğimde 30-40 FPS alırdım, 1.5 sene önce falan. Birkaç ay önce oyuna girdim girdiğimde oyun direkt kapanıyordu. Zar zor ayarları en düşüğe çektim, resourcepack falan yükledim. 10-11 FPS'nin üstüne çıkmıyor. Oyuna gelen güncellemelerden mi kaynaklı bu durum? Ekran kartım yok. İşlemcim Intel HD Graphics ama dediğim gibi eskiden 30 FPS civarı alıyordum.

CraftRise çok değişti, bayağı güncelleme getirdiler. Ondan olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı