CraftRise en son takımımdaki kişiyi nasıl bulabilirim?

Fallen God

Hectopat
Takımım da bir adamla tanıştım, adamla bayağı iyi anlaştık birbirimizi ekleyecektik ama ben yanlışlıkla çıktım onu nasıl geri bulurum.

Craftris3'a tıkladım ama orada log diye bir şey çıkmadı hocam?

Ekran Görüntüsü (7).png

Hocam kusura bakmayın cr4ftrise loglarını başka yere kaydediyormuş

\AppData\Roaming\.cr4ftrise\versions\RiseClient_1.8.9\logs

buradan ulaşabilirsiniz.

Dün yaşadığım olayı anlatmak istedim buna benzer.

3 arkadaş birlikte Craft**** girmiştik arkadaşım oyuna girip çıkmıştı oyunda 1 arkadaş vardı fırının orada bizi bekliyordu.

4 5 dakikadır ben ve arkadaşım fırına girmeyince dedi Duo musunuz bende muteli olduğum için kafamı salladım oda bende geleyim mi demişti muteli olduğumdan arkadaş atamamıştım arkadaş listemde doluymuş.

Yeni oyun girdiğimiz için ona dalmıştım arkadaşın ismini mesaj geçmişinden bulmaya çalıştım ama bulamadım geç kalmıştım arkadaş atarken yazdığım ismi tekrardan yazdım ama olmadı öyle bir oyuncu yok dedi.

Aradım ama bulamadım. :(

Dün yaşadığım olayı anlatmak istedim buna benzer.

3 arkadaş birlikte craft**** girmiştik arkadaşım oyuna girip çıkmıştı oyunda 1 arkadaş vardı fırının orada bizi bekliyordu.

4 5 dakikadır ben ve arkadaşım fırına girmeyince dedi Duo musunuz bende muteli olduğum için kafamı salladım oda bende geleyim mi demişti muteli olduğumdan arkadaş atamamıştım arkadaş listemde doluymuş.

Yeni oyun girdiğimiz için ona dalmıştım arkadaşın ismini mesaj geçmişinden bulmaya çalıştım ama bulamadım geç kalmıştım arkadaş atarken yazdığım ismi tekrardan yazdım ama olmadı öyle bir oyuncu yok dedi.

Aradım ama bulamadım. :(

Arkadaşım geldiğinde direk yeni oyun girmişti ekran görüntüsü almak o sırada aklıma gelmemişti.

Hocam kusura bakmayın CR4ftrise loglarını başka yere kaydediyormuş.

\AppData\Roaming\.cr4ftrise\versions\RiseClient_1.8.9\logs

Buradan ulaşabilirsiniz.

Hocam baktım maalesef öyle log tutulmuyormuş :(

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı