CraftRise için Rampage SMX-R75 iyi mi?

Bütçe
Mouse önerirsenizde bütçe : 150

Gratos

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bir mouse gördüm. CraftRise oynuyorum ve neredeyse PvP için mouse gerekiyor, ben de bu mouse yi gördüm ve iyi mi acaba? Yani CraftRise de bu mouse ile iyi oynayabilir miyim acaba drag Click de yapabilir miyim? Bunu söyleyebilirsiniz. Eğer bundan daha iyi bir mouse önerirseniz de sevinirim.

Dosya Ekleri

• mouse.PNG
    mouse.PNG
    279,2 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
175TL'ye Razer DeathAdder V2 Mini vardı. Eliniz çok büyük değilse alabilirsiniz. Rampage hiçbir mouse almayın.

Merhaba arkadaşlar, ben bir mouse gördüm. CraftRise oynuyorum ve neredeyse PvP için mouse gerekiyor, ben de bu mouse yi gördüm ve iyi mi acaba? Yani CraftRise de bu mouse ile iyi oynayabilir miyim acaba drag Click de yapabilir miyim? Bunu söyleyebilirsiniz. Eğer bundan daha iyi bir mouse önerirseniz de sevinirim.
bende bu mausu almayı düşünüyordum ama karar veremedim sizin alacağınız başka mause var m

Bu iyi mi?

Bu iyi mi?
Merhaba Rampage kalitesiz bir marka almanızı tavsiye etmem.
175TL'ye Razer DeathAdder V2 Mini vardı. Eliniz çok büyük değilse alabilirsiniz. Rampage hiçbir mouse almayın.
Ben de CraftRise için aldım drag Click yapıyorum ve PvP için güzel, fakat Rampage pek kaliteli değil isterseniz başka farelere de bakabilirsiniz.
bende mause arıyorum. Hem drag click yapabileceğim hemde makro atayabileceğim kaletili bi mause arıyorum. Bütçe max 180 tl
bunun makro atama özelliği yok

Geri
Yukarı