CraftRise mining yapıyor olabilir mi?

Açıkçası orijinal Minecraft'a göre çok kasıyor ve yavaş çalışıyordu. Hadi diyelim client var, 40 tane özellik var falan diyelim o zaman 40 bin tane özelliği olan orijinal clientlerden birisi olan Badlion Client neden bu kadar kasmıyor, aynı şekilde Lunar Client neden bu kadar kasmıyor? Ben fazla güvenmiyorum CraftRise sunucusuna. Yapmıyor da olabilirler ama yine de oynamanızı tavsiye etmem Hypixel vb. kaliteli sunucular varken. Birkaç Türk arkadaşınızla girseniz inanın CraftRise'da oynayacağınızdan kat ve kat daha fazla eğlenirsiniz.

CraftRise mining yapıyor, ekran kartını bitiriyor haberleri var. Doğru mudur sizce?
Önceden bayağı bakmıştım bende. Bizzat moderatörlerinden biri onaylamış olduğunu. Bir ara büyük çaplı oyuncu kaybı yaşanmış ve maddi sorunlardan dolayı mining eklenmiş diye duydum.

Önceden bayağı bakmıştım bende. Bizzat moderatörlerinden biri onaylamış olduğunu. Bir ara büyük çaplı oyuncu kaybı yaşanmış ve maddi sorunlardan dolayı mining eklenmiş diye duydum.
CraftRise günümüzde hiç büyük çaplı oyuncu kaybı yaşamadı. O da SonOyuncu gibi karantina sürecinde sürekli yükseldi. Normalde anlık ortalama 2500 olan aktifliği şimdi 10K'yı zorluyor iki sunucuda da. Kim dedi bunu?

CraftRise günümüzde hiç büyük çaplı oyuncu kaybı yaşamadı. O da SonOyuncu gibi karantina sürecinde sürekli yükseldi. Kim dedi bunu?
Ne zaman söylendiğini bilmediğimiz için kesin bir şey diyemeyiz. Ama bu RiseClient saçmalığı ilk çıktığı zamanlarda yani salgından önce oyuncu sayısında biraz düşüş vardı. O zamanlar olabilir belki. Aynı şekilde sanırım bu yaz da biraz oyuncusu azdı.

Açıkçası orijinal Minecraft'a göre çok kasıyor ve yavaş çalışıyordu. Hadi diyelim Client var, 40 tane özellik var falan diyelim o zaman 40 bin tane özelliği olan orijinal Client'lerden birisi olan badlion Client neden bu kadar kasmıyor, aynı şekilde lunar Client neden bu kadar kasmıyor? Ben fazla güvenmiyorum CraftRise sunucusuna. Yapmıyor da olabilirler ama yine de oynamanızı tavsiye etmem Hypixel vb. kaliteli sunucular varken. Birkaç Türk arkadaşınızla girseniz inanın CraftRise'da oynayacağınızdan kat ve kat daha fazla eğlenirsiniz.

Ping fazla olduğu için böyle yapıyorlar.

Geri
Yukarı