CraftRise mining yapıyor olabilir mi?

Açıkçası orijinal Minecraft'a göre çok kasıyor ve yavaş çalışıyordu. Hadi diyelim Client var, 40 tane özellik var falan diyelim o zaman 40 bin tane özelliği olan orijinal Client'lerden birisi olan badlion Client neden bu kadar kasmıyor, aynı şekilde lunar Client neden bu kadar kasmıyor? Ben fazla güvenmiyorum CraftRise sunucusuna. Yapmıyor da olabilirler ama yine de oynamanızı tavsiye etmem Hypixel vb. kaliteli sunucular varken. Birkaç Türk arkadaşınızla girseniz inanın CraftRise'da oynayacağınızdan kat ve kat daha fazla eğlenirsiniz.

Açıkçası eski PvP'nin tadı yok, üstelik "Türk sunucusun da" hiçbir zevki yok, kitlesi leş bir server.

Oynamanızı tavsiye etmem, Client'i M. Ö 500. yıllardan kalma. Optimizasyonu da kötü, server içeriği olarak hiçbir şey yok, zira kitlesi de öyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman söylendiğini bilmediğimiz için kesin bir şey diyemeyiz. Ama bu RiseClient saçmalığı ilk çıktığı zamanlarda yani salgından önce oyuncu sayısında biraz düşüş vardı. O zamanlar olabilir belki. Aynı şekilde sanırım bu yaz da biraz oyuncusu azdı.
RiseClient çıktığında doğal olarak düşüş oldu fakat bu çok eski bir olaydı. Sonradan oyuncular durumu kabullendi ve alıştı. 👍
Açıkçası eski PvP'nin tadı yok, üstelik "Türk sunucusunda" hiçbir zevki yok, kitlesi leş bir server.

Oynamanızı tavsiye etmem, Client'i M. Ö 500. yıllardan kalma. Optimizasyonu da kötü, server içeriği olarak hiçbir şey yok, zira kitlesi de öyle.
Client için teknik ve optimizasyon açısından yorum yapamayacağım fakat görünüm ve çeşitlilik anlamında RiseClient kendi seviyesinde oldukça iyi. Sunucunun kendisi de bol çeşitliliğe sahip fakat siz hiçbir şey yok demişsiniz, Hypixel ile falan karşılaştırıyorsunuz herhalde 😀 Kitlesinin kötü olduğuna katılıyorum.

Açıkçası eski PvP'nin tadı yok, üstelik "Türk sunucusunda" hiçbir zevki yok, kitlesi leş bir server.

İşte bu yüzden Hypixel :) Bu korsan sunuculardan hayır gelmiyor. Zaten isim üzerine kayıt yaptıkları için isim değiştirmek için de hesap değiştirmek gerekiyor. Ama orijinal oyunda bu durum yok. Ayrıca dediğiniz gibi clienti çok ilkel. Daha GUI öğelerini köşelere bile taşıyamıyoruz, titreyip duruyor. Badlion Client + Hypixel tadından yenmez 😋

CraftRise günümüzde hiç büyük çaplı oyuncu kaybı yaşamadı. O da SonOyuncu gibi karantina sürecinde sürekli yükseldi. Normalde anlık ortalama 2500 olan aktifliği şimdi 10K'yı zorluyor iki sunucuda da. Kim dedi bunu?
Önceden internette denk gelmiştim. Minecraft ile alakalı bir forumda görmüştüm. İşi bırakan moderatörler filan olmuş sanırım.

Client için söyledim onu.

CraftRise sadece birkaç kişi yüzünden patladı o da reklam ve sponsorluk alarak. Premium hesabın varsa zaten CraftRise'a girmezsin bile. Adminleri bile ayrı fiyasko.
Kesinlikle katılıyorum adminleri bile kötü bir YouTube videosu için insanların oyun zevkiyle oynuyorlar yani o derece.

CraftRise sadece birkaç kişi yüzünden patladı o da reklam ve sponsorluk alarak.
Evet CraftRise reklam ve sponsorluğa çok önem verdi fakat büyümesini yalnızca bu sağlamadı tabii. CraftRise uzun yıllardır hizmet veren bir sunucu ve kendisini sürekli geliştirdi, içerik olarak kaliteli bir sunucudur. 8 yıldır orijinal premium hesabım var fakat Hypixel ve diğer yabancı sunucularda neredeyse hiç vakit geçirmedim, beni SonOyuncu ve CraftRise daha çok sarıyor. Admin konusuna hiç girmeyelim 😀
Önceden internette denk gelmiştim. Minecraft ile alakalı bir forumda görmüştüm. İşi bırakan moderatörler filan olmuş sanırım.
2014 yıllarında yaşanan olaydan bahsedilmiştir. Bir admin vardı, adını hatırlayamadım şimdi. Gereksiz ceza vermekten tut sebepsizce Skyblock adalarını silmeye kadar, herşey vardı. O zaman oyuncu kaybı yaşanmıştır.

Açıkçası eski PvP'nin tadı yok, üstelik "Türk sunucusun da" hiçbir zevki yok, kitlesi leş bir server.

Katılıyorum, ölünce klavye tuşlarına kadar söven bir küçük çocuk kitlesi var ha-ha

Yeni konular

Geri
Yukarı